medyauzmani.com
Yürek Çıkmazı yolu nerede, hangi il ve ilçede? Heartbreak’in bulunduğu yol nerede? İstanbul’da Kalp Çıkmaz mı? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Yürek Çıkmazı yolu nerede, hangi il ve ilçede? Heartbreak’in bulunduğu yol nerede? İstanbul’da Kalp Çıkmaz mı? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Büyüleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran karşısına kapatmaya hazırlanan Heartbreak dizisi, kişilik bozukluğu olan bir adam ile çocuklarıyla birlikte hayatta kalmaya çalışan bir kadının duygusal hikayesini ekrana getirecek. Yürek Çıkmazı yolu nerede, hangi il ve ilçede? Heartbreak’in bulunduğu yol nerede? İstanbul’da Kalp Çıkmaz mı?

KALP NEYİ KORUMAKTADIR?

TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı’nın kitabından uyarlanan sonuçlarda, “Hayatları boyunca susmuş kadınların sesi olacaklar” dedi. Bekar bir kadının çocuklarıyla yaşam mücadelesini konu alan dizi merakla bekleniyor.

YÜREK ÇIKMAZI SOKAĞI NEREDE?

KALP PROBLEMİ NEREDEN GELİYOR?

Dizi, Beyoğlu da dahil olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Bu sokağın kalbi Beyoğlu’nda.

DAHA FAZLA FARK

Bingöl yok

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

rozet göbekleri,

Özlem Ulukan

Timur Elkebaş

Mesut Akü

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

Sonraki makale:

Heart Dead’in hikayesi nedir, oyuncuları kimlerdir? Heart Ending hangi kitabın uyarlaması veya uyarlamasıdır? Heartbreak hikayesi gerçek bir hikaye mi?

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın