medyauzmani.com
Yeni şarkısı indirilen Aleyna Tilki ekibine hakaret etti: Düşmanlarım var – Özgün Fikirler

Yeni şarkısı indirilen Aleyna Tilki ekibine hakaret etti: Düşmanlarım var

O Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çığlık gibi şarkılarla genç yaşta popüler oldu. Aleyna Tilkisosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşım yaptı. İki hafta içinde yeni bir single çıkaracak olan Tilki, çekimlerin kaldırıldığını söyledi.

“GRUBUMDA DÜŞMANIM VAR”

heyecan Kendi hesabından yaptığı paylaşımda grubundaki kişilere konuşan genç şarkıcı, “Yaklaşık iki hafta sonra ‘Kendimi öldürmeyi biliyorum’ şarkımı yayınlıyorum. gelecekte yayınlanacak, indirildi. Bu şimdi yayınlayacağım şarkının önüne geçmek için bir tuzak. Ekibimde düşmanlarım var. Bunu biliyorum, sen de biliyorsun.”

Çıkışından günler önce şarkısı çıkan Aleyna Tilki’nin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

KONSER DAĞITIM NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ

Sosyal medya hesabından, “Martlar da dahil olmak üzere LGBTİ karşıtlığına ne dersiniz? İnsanlar arasında yarattığınız ırkçılığın karması olmadığını mı düşünüyorsunuz? Menfaat odaklı ülkelerimize karşı çıkmak doğaya aykırıdır! Aleyna Tilki’nin Çorum’daki konseri iptal edildi. Osmancık Belediyesi, yasak kararına tepki olarak ve Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ayrımcılık riskini göze alan duyguların hareketi görmezden gelebileceğim bir şey değil. Hele konuya ‘ahlak’ denildiğinde çoğumuzun hiç yaşamadığı zihinsel ve fiziksel tacizler. Cadı avı dönemine geri döndük. “Ama benim özel güçlerim var, beni yaksan da ölmeyeceğim” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın