https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Yeni çalışanlar için nakdi ücret desteği talep edilebilir mi? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Yeni çalışanlar için nakdi ücret desteği talep edilebilir mi?

Yeni çalışanlar için nakdi ücret desteği talep edilebilir mi?

Mükellefimiz 25 Temmuz’dan itibaren 2 çalışanını ücretsiz izne çıkarmak istedi. önce KaÖ NUD uygulanmaz. Bu çalışanlar için nakdi ücret desteğine başvurabilir miyiz? Şirket olarak temmuz ağustos ayına hakkımız var mı?

17.04.2020 tarihinden önce personel listenizde bulunuyorsa başvuru yapabilirsiniz.

15 Mart’ta kaw Uygulamayı yaptık. 03/28 tarihinde işlemler tamamlanmayınca işçiyi işveren tarafından işten çıkardık. İşten çıkarılan işçi işsizlik maaşı başvurusu yaparak maaş almaya başladı. İŞKUR açıklama yapmak için bizden mesaj gönderdi. Aksi takdirde işçilere ödediği KÇÖ’nün iade edileceğini belirtti. Bu durumu en az ceza ile nasıl aşarız?

İŞKUR’a açıklamalı bir dilekçe vermeli ve işçi alınan parayı iade etmelidir.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın