medyauzmani.com
Wix ile Oluşturulan Siteler: Wix Sitelerinden Örnekler – Özgün Fikirler

Wix ile Oluşturulan Siteler: Wix Sitelerinden Örnekler

Wix kullanarak profesyonel, işlevsel ve etkileyici bir web sitesi oluşturmanın kolay olup olmadığıyla ilgilenenler için Wix ile oluşturulmuş sitelerin bir listesini derledim. Yaptığım listede canlı wix örneklerinin sitelerini görmek isteyenler için yerli ve yabancı bir çok site bulunmaktadır.

Önemli: Wix ile bir web sitesi kurma fikriniz varsa, wix’in wpmavi okuyucuları için özel bir indirimi var. (İndirim linki: siteadresimiz.com/wix – Bu bağlantıyı kullanarak wix üyesi olduğunuzda indirimli fiyatlardan yararlanın)

ayrı ayrı Wix ana sitesi Korma Yazılı anlatımlı ve videolu adım adım rehbere de makalemden ulaşabilirsiniz.

Gelelim konumuza!

Bu yazıda wix ile ne tür siteler kurulabilir? Wix kullanarak profesyonel ve etkileyici web siteleri oluşturabilir mi? gibi soruları yanıtlamaya çalıştık:

Yazının devamında wix ile oluşturulmuş yerli ve yabancı onlarca web sitesini linkleri ile listeledim. Wix ile oluşturulan sitelerin listesi, ilham almanız için birçok örnek site içerir. Bu siteleri inceleyerek kendi sitenizin tasarımı hakkında bir vizyon geliştirebilir ve sonrasında Wix Korma’nın web sitesi Rehberimizden yararlanın ve harika web sitelerinizi oluşturmaya başlayın.

Orijinal Wix Siteleri

Yabancı Wix Siteleri

Diğer Örnekler – Popüler Wix Siteleri

Bizimki de dahil olmak üzere dünya çapında binlerce kişi, kurum ve kuruluş wix kullanıyor. Bu siteler arasında sadece amacına hizmet eden basit ve anlaşılır wix siteleri olduğu gibi, hayranlıklarıyla ilham arayanlara örnek olabilecek wix ile yapılmış siteler de bulunmaktadır.

örneğin,

# Dünyaca ünlü anlık mesajlaşma ve sesli arama uygulaması Viber, Wix ile kendi destek departmanını oluşturdu. help.viber.com Adrese gittiğinizde karşınıza ilk olarak bir arama kutusu çıkıyor. Kullanıcılar burada arama yaparak Viber ile ilgili bilgi belgelerine ulaşabilirler.

Ayrıca sayfanın sağ üst köşesinde görebileceğiniz gibi bir dil seçeneği de bulunmaktadır. Kullanıcılar buradan seçip istedikleri dilde belgeleri okuyabilirler.

Wix ile Oluşturulan Siteler – Viber Yardım Sayfası

# Wix siteleri arasında yer alan bir diğer site ise dünyaca ünlü giyim markası Adidas. Yoga matları, koşu bantları, basamak tahtaları vb. gibi ağırlıklar. adidas cihazları Ürün katalogları wix ile oluşturulmuş sitede yayınlanmaktadır.

Fotoğraflar, videolar, renk kombinasyonları ve dinamik yazı tipleri kullanılarak oluşturulan etkileyici tasarım.

Wix Siteleri - Adidas Cihazları

Örnek Wix Siteleri – Adidas Cihazları

# Kara koyun Site, Wix’in oluşturduğu siteler arasında bir başka örnektir. Bisiklet ve parçalarını elle yapan bir uzman tarafından hazırlanan bu site oldukça sade bir tasarıma sahiptir. Amacına hizmet eden ve aynı zamanda sitede ürün satışı yapabilen basit ama etkileyici bir site örneği.

Wix Siteleri - Kara Koyun

Wix ile oluşturulan web siteleri – Kara Koyun

# Wix siteleri arasında bir diğer ünlü örnek ise ünlü sanatçı Can Bonomo’nun resmi web sitesi, canbonomo.com. Sanatçının müziği, albümleri, etkinlikleri vb. Karşılaşabileceğiniz bir başka örnek, kişisel web sitesi tarzında tasarlanmış.

Wix site örnekleri Bonomo olabilir

Wix ile oluşturulan web siteleri – Can Bonomo

Tabi ki size verebileceğim wix siteleri örnekleri bu örneklerle sınırlı değil. Tüm bu örneklere ek olarak, bu adrese Bu yazıda paylaştığınız herhangi bir wix site şablonunu ararsanız, o web sitesiyle aynı IP adresini paylaşan web sitelerini, yani aynı wix sunucusunu görebileceksiniz.

Bunu yaptıktan sonra, wix ile oluşturulmuş siteler için 1000’den fazla ücretsiz yerli ve yabancı örneğe erişebilirsiniz. (aşağıdaki resimdeki gibi)

Wix sitesi örnekleri bulun

Wix ile oluşturulan sitelere nasıl erişilir – örnekler?

Wix ile neler yapılabilir?

Wix Kısacası, hazır bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur. Birkaç soruyu cevaplayarak ve yapay zeka yardımıyla seçim yaparak veya yüzlerce hazır şablon arasından ihtiyacınıza uygun bir tasarım seçip sürükle bırak yöntemiyle düzenleyerek bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Wix’in en güzel yanı her ihtiyaca yönelik yüzlerce farklı tasarımı hazır olarak sunmasıdır. Herhangi bir yazılım ve kodlama bilgisine sahip olmadan, her türlü amaca hizmet edebilecek işlevsel özelliklerle bu tasarımları kolayca değiştirebilir, sitenizi dilediğiniz gibi oluşturup yayınlayabilirsiniz.

Wix ile düşünebilirsiniz Her türlü web sitesi oluşturabilirsiniz.

Örneğin, basit bir blog sitesi kurabilir ve ilgi alanlarınızla ilgili makaleler yayınlayabilirsiniz. Ya da üyelik sistemini aktif edip bir forum sitesi oluşturabilirsiniz.

Örneğin yemek tarifleri alanında belirli bir alanda site oluşturabilir, sitenize özel reklamlar alabilir, Adsense reklamları yayınlayabilir veya satış ortaklığından yararlanabilirsiniz; Böylece sitenizden para kazanabilirsiniz.

Wix ile e-ticaret de yapabilirsiniz ama ben şahsen tavsiye etmem. Ne yazık ki, Wix bu konuda yetersiz kalıyor. Kesinlikle bir e-ticaret alternatifi olarak WordPress’i öneriyorum. Bununla ilgili ayrıntılar için Bir e-ticaret sitesi oluşturun makaleme göz atabilirsiniz.

Bu nedenle, bir web sitesi oluşturmaya gelince, Wix ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Wix, herhangi bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay bir araçtır. Gerisi tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

Nasıl bir site açmak istediğinizi biliyorsanız ama benim yaratıcılık ve tasarımla ilgili bir sorunum olduğunu düşünüyorsanız Wix bu konuda size yardımcı olacaktır.

o aradı,

Her geçen gün daha fazla tasarımın eklendiği Wix, Business, Store, Creativity ve Blog ana şablon kategorileri arasında;

Danışmanlık ve Mentorluk, Portföy, Servis ve Onarım, Reklam ve Pazarlama, Teknoloji ve Uygulamalar, Finans, Hukuk, Evcil Hayvanlar, Sağlık, Spor, Fitness, Makyaj ve Kozmetik, Moda, Aksesuar, Butik Ürünler, Otel ve Hanlar, Seyahat Hizmetleri, Restoran, Kafeler, Tatlılar, gece kulüpleri, giyim, ev dekorasyonu, çocuklar ve bebekler, mimari, grafik tasarım, sanat, filmler, TV, çevrimiçi eğitim, kurslar, düğünler, konferanslar, kişisel bloglar, seyahat blogları, düğünler, forumlar vb. Hazır şablon türleri mevcuttur.

Wix Hazır Web Sitesi Tasarımları

Wix Web Sitesi Şablonları

Hazır site şablonunu seçtikten sonra Wix size şablonu kolayca düzenleyebileceğiniz kullanışlı ve kullanımı kolay bir düzenleyici sunuyor.

Bu düzenleyicideki seçenekleri kullanarak, sürükle bırak yöntemi, seçimler ve tıklamalar kullanarak yaratıcılığınızla hazır şablonlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir kodlama ve tasarım bilgisi olmadan bile harika ve profesyonel web siteleri oluşturabilirsiniz.

Wix ile bir web sitesi oluşturma - Editör

Wix Site Oluşturucu Düzenleyici

Wix ile kurmayı düşündüğünüz sitenizin tasarımı konusunda hiçbir zaman çekinceniz olmaz. Mevcut hazır şablonlardan biri kesinlikle işinize yarayacaktır.


Umarım Wix Tarafından Oluşturulan Siteler: Wix Siteleri için İlham Veren Şablonlar’daki yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Yazımı sosyal medyada paylaşarak teşekkürlerinizi gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olurdu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın