medyauzmani.com
Üç Kızkardeş’i canlı izle! Kanal D Alongo Atatu 24. bölüm canlı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölümünde neler olacak? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Üç Kızkardeş’i canlı izle! Kanal D Alongo Atatu 24. bölüm canlı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölümünde neler olacak? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Üç Kızkardeşİlk bölümü 22 Şubat 2022’de ekrana gelen, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsagan’ın yazdığı, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün üstlendiği Türk dizisi Process Film imzalı. Üç Kızkardeş’i canlı izle! Kanal D Alongo Atatu 24. bölüm canlı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölümünde neler olacak?

YAŞAYAN ÜÇ KARDEŞLERİ GÖR!

ÜÇ KIZ KARDEŞ NE ZAMAN?

Alongo Attu her Salı 20:00’de Kanal D’de.

ÜÇ ŞEYDEN ÜÇ ŞEY NEDİR?

Üç kız kardeşin isimleri Türkan, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım ile birlikte kollarında oturup onları bekleyen harika yılların hayalini kurarlar.

YENİ ÜÇ KARDEŞ BÖLÜMÜNDE NE OLACAK?

Three Sisters 24. bölüm fragmanı yayında! Benimki hastaneye kaldırıldı, Somer tutuklandı!

Benimki hastaneye koşuyor. Somer tutuklandı ve sorgulandı. Sadık, Kiraz’ın Somer’in kızı olduğunu duyunca deliye döndü. Türkan’ı yine zor günler beklemektedir.

Alongo Atatu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de!

ÜÇ KARDEŞİN SONRAKİ BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

25 Ekim Salı günü ekrana gelen 25. bölümde Türkan, Somer’in ihaneti duyduğunu duyup Somer’in suratına yumruk attı. Üç Kız Kardeş HD yeni bölümüyle Kanal D’de! Türkan, Somer’in ailesini bitirecek mi?

Türkan annesiyle Somer arasında kalınca Somer’i seçer. Türkan’ın amacı Somer’in Mine hakkında duyduklarıyla yüzleşmektir. Türkan, Somer’i rahatlatmak için köşeye sıkıştırıyor. Bazıları Türkan ülkelerinin hamile olduğunu söylüyor.

Sonunda Türkan ve Somer, Türkan’ın ısrarına karşı çıkıyorlar. Mine, Somer ve Türkan’ın ortadan kaybolduğunu öğrenmek için nerede olduklarını araştırır. Anga, oğlu Kiraz’ın sütten kesildikten sonra Somer ve Rüçhan tarafından evlat edinileceğini duymuştur. Anga bunu Rüçhan’a sorar. En önemlisi kabul ettiğinde, Anga bebeği alır ve ortadan kaybolur. Rüçhan ve Özer çocuğu takip eder.

Sevilay’la yıllar önce tanışan Özer, kendini suçlu hisseden oğlu Mustafa’yı eski dostu Sevilay’a yeniden kavuşmak ister. Özer, Mustafa ve Sevilay’ı bir araya getiriyor. Sevilay artık Ayvalık’ta kalmaya karar verdi. Özer, belli etmese de bu karardan memnundur. İzmir’de üniversite hayatına bir sürprizle başlayan Derya, lise arkadaşı Canan’a yeniden kavuşur. Şans eseri okul koridorlarında sevimli bir öğretmenle tanışır.

Üç kız kardeş her Salı akşamı Kanal D’de canlı yayında…

ÜÇ KARDEŞ KİMDİR?

İclal Aydın – Nesrin

Özgü Kaya – Türkan

Almila Ada – Geri dön

Melisa Berberoğlu – Derya

Reha Özcan – Sadık

Berker Güven –

Veda Vatansever – En Önemlisi

Benian Dönmez –

Nazlı Senem Ünal –

Demircan Kaçel – Mesut

Vural Şahanoğlu – Serdar

Hakan Atalay –

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın