medyauzmani.com
Twitter bu 4 Altcoin ile ortaklık kurdu! – Özgün Fikirler

Twitter bu 4 Altcoin ile ortaklık kurdu!

En popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter, bugün dört altcoin ve NFT için gereksinimleri açıkladı. Dört altcoin ile ortaklık yapan Twitter, NFT’nin doğrudan platformdan satın alınmasına ve görüntülenmesine izin verecek. İşte daha fazlası…

Twitter dört altcoini destekliyor: NFT ticareti olacak

Twitter’ın değişikliği duyurduğu Twitter Dev hesabından yakın zamanda yapılan bir tweet, Tweet Tiles’ı duyurdu. Bu, gerçek NFT’ler içeren pazar bağlantıları oluşturmak için kullanılacaktır. Bu yeni özellik, kullanıcıların harici bir web sitesinde bir NFT’ye bağlantı eklemesine olanak tanır. Bu bağlantı, NFT’nin tam bir görüntüsünü içerecektir. Ayrıca meta verileri ve ilgili pazardaki sitesine bir bağlantı gösterecek şekilde otomatik olarak genişleyecektir.

Söz konusu kombinasyonun şu anda test aşamasında olduğuna dikkat edilmelidir. Şu anda diğer altcoin projelerinin arkasında NFT pazarları / platformu ile çalışıyor. Bu platformlar şunlardır:

  • Magic Eden (Solana’dan)
  • Nadir (NADİR)
  • akış
  • Atlama Ticareti

Bu pazarlar, çoğu kripto para biriminin arkasındaki Blok Zincirleri ile entegre edilmiştir. Yani ETH, FLOW, MATIC, SOL gibi birçok altcoini satma imkanınız var.

Twitter, NFT’ler ve kripto para birimleri ile ilgili birçok şeyi deniyor

Bu pazarlar arasında en büyüğü Rarible’dır. Çünkü Rarible geçen hafta 432.000 $ değerinde NFT ticareti kaydetti. Rarible, Tweet Tiles’ın kullanıcıların NFT’leri yeni bir şekilde görüntülemesine izin vereceğini paylaştı. Magic Eden ayrıca özellik hakkında konuştu ve “TweetTile’ı seviyoruz … bazıları bunun ateş gibi olduğunu söyleyebilir.” Son olarak, Jump.trade özelliği “NFT’ler için iyi destek” olarak nitelendirdi. [ve] web3’ün önemli bir parçası olarak tanımlanır.

Ağustos ayında Twitter, Tweet Tiles özelliğini üç çıkışla test etti: The New York Times, The Wall Street Journal ve The Guardian. O zamanlar bu, NFT hakkında makaleler değil, haberler geliştirmek için kullanılıyordu. Twitter’ın başyazısı, yeni eklenen özelliğin “geliştiricilerin Tweeting’de neler olup bittiğini etkilemesine izin verme yolculuğumuzdaki bir başka adım” olduğunu söyledi.

Şirket, geçtiğimiz yıl boyunca NFT’lere verdiği desteği kademeli olarak artırdı. Haziran 2021’de birkaç ücretsiz NFT yayınladı. kriptokoin.com Söylediğimiz gibi, bu Ocak, profil resmine NFT’ler için destek ekledi. Aynı zamanda kripto para birimini de içerir. Eylül 2021’de site bir kripto devrilme özelliği sundu. Bu hafta, bir kripto cüzdanı geliştirdiklerine dair söylentiler vardı. Ayrıca Elon Musk bugün Twitter’ı satın alma sürecinde. Ancak, Dogecoin ve mikro ödemelerin entegrasyonu gibi daha önce bahsettikleri kripto planlarını takip edip etmeyecekleri belli değil.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın