medyauzmani.com
Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da oyuncular için NFT koleksiyonu – Özgün Fikirler

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da oyuncular için NFT koleksiyonu

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolüyle çalışmalarına devam eden Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore ile müşterilerine benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Modern teknolojilerle yapılmış, üretim seviyesi yüksek AAA (Triple-A) oyunları Playstore üzerinden satın alan oyun severler, 1000 NFT’den birini kazanma şansı yakalıyor.

Oyuncular oyunu satın alarak, web sitelerindeki “NFT İste” butonuna tıklayarak 1000 NFT’den birini talep edebilirler. Satın aldıktan sonra butona tıklayarak NFT talep eden ilk 1000 kişiye NFT ücretsiz verilmektedir.

Türk Telekom’un hızla büyüyen sektördeki trendleri yakından takip ederek sporseverlere çeşitli fırsatlar sunduğunu anlatan TT Ventures Genel Müdürü Muhammed Özhan, şunları söyledi:

Ülkemizde modern bilişimin çok önemli bir parçası haline gelen oyun ekosistemini desteklemeye devam ediyoruz. insanı düşünme yaklaşımımız Yaay programı ile ilk defa kullanıcılara NFT’lerini sosyal medyada oluşturma fırsatı verdik.Şimdi de hazırladığımız AAA oyunları satın almak için 1000 NFT sunmak gibi önemli bir göreve imza atıyoruz. Playstore müşterilerine yüksek kaliteli madeni paralar ve promosyonlar ile.”

Türk Telekom İnovasyon & Ürün ve Hizmet Geliştirme Direktörü Dr. Mehmet Özdem dedi ki:

“Türk Telekom olarak Türkiye’yi geleceğe taşıyacak teknolojiye yatırımlarımızı aksatmadan sürdürüyor ve müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Trendi takip ederek dijital platformumuz Playstore’da oluşturduğumuz NFT tahsilat projesini tanımaktan çok mutluyuz. “

Özdem, NFT’lerin üretilmesi için yüksek hızlı ve düşük maliyetli Polygon protokolünün kullanıldığını sözlerine ekledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın