medyauzmani.com
TOGG’un maliyeti ne kadar olacak? Marka, sosyal medyada otomobilin detaylarını anlatırken fiyatı hakkında da bilgi verdi – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

TOGG’un maliyeti ne kadar olacak? Marka, sosyal medyada otomobilin detaylarını anlatırken fiyatı hakkında da bilgi verdi – Fikirler – fikirler.net.tr

Türkiye’nin vizyoner eserlerinden biri ToggKapsamlı bir şekilde geliştirilen Gemlik Yerleşkesi’nin açılışı için hazırlıklar tamamlandı. Bugün saat 16.00’da fabrikanın açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak. Bursa-Yalova karayolundan siteye ulaşımın sağlandığı bölümlerde Karayolları Genel Müdürlüğü ekipleri “Togg“” kelimesini içeren semboller eklendi.

Ana yoldan 5 kilometre uzaklıkta bulunan sitenin yolları ve kavşakları ToggYüzey sembolünü göstermek için çalışır. 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan TOGG Gemlik Yerleşkesi’nin açılışına tanıklık etmek isteyen ziyaretçiler turnikelerden geçerek alana kabul edilmeye başlandı.

FİYAT NE OLACAK?

Alanda heyecan devam ederken, CNN muhabiri Fulya Öztürk televizyonda TOGG fabrikasında Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kaçır’ın sorularını yanıtladı. Kaçır, otomobil fiyatlarıyla ilgili şunları söyledi:

TOGG KARAKAŞ CEO: HİÇBİR ŞİRKET SONRAKİ 5-6 AY İÇİN FİYAT AÇIKLAMAYACAK

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş da basına yaptığı açıklamada, “Biz ülkemizin modellerinden araba modellerini seçtik. 15 yıllık bir projeden bahsediyoruz. Şu anda 100 bin adetlik kapasite planlıyoruz.” dedi. TOGG’un fiyatıyla ilgili bir soruyu yanıtlayan Karakaş, “Fiyatlar pek bilinmiyor, bugün hiçbir teknoloji firması 5-6 ay sonra fiyat açıklamıyor. İlk etap sonunda yola çıkacağımız için buna göre planlama yapıyoruz. çeyrek.”

Gelmek için daha fazla….

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın