medyauzmani.com
Timsah çorap modeli: timsah kadın çorabı – Özgün Fikirler

Timsah çorap modeli: timsah kadın çorabı

bugün herkes Timsah ayakkabı modeli ile bayanlara timsah ayakkabısı yapıyoruz.

Dersler

  • tek keçe
  • iğne
  • yün
  • Emniyet valfi

timsah ayakkabı modeli adım 1: taban

Ayakkabı tabanlarımızı alıp istediğimiz numarayı yapabiliriz. Bunu 38 – 39 fit bedenler için yapıyoruz. Terliklerimizi alıp 13 tanesini burun kısmından işaretleyelim. 9 tanesini topuk kısmından tanımlayalım. Topuk kısmından başlayalım (işaretlediğimiz 9’un ortasındaki deliğe 4 tekrarlı iğne yapalım. “Dolama” olmadan) tabanın dış tarafı bize doğru olmalıdır. Yandan bize doğru, dışa doğru batalım.

Bu şekilde topuk ve parmak arası yan kısımlara iki tekrarlı iğne yapalım. Burun kısmında işaretlediğimiz noktadan 3 tekrarlı iğne yapalım. Ortasına 4 tekrar iğne yapalım. 13’ten sonra iki direk yapalım ve sıraya devam edelim. Zinciri hemen yanındaki zincirden çıkarıp iğnenin üzerindeki zincirle birleştirelim. 3 ip çekip 1 bükelim, alttaki iplere trabzan yapalım. Birinci sınıfı bitirelim.

kadın ayakkabı modeli

Timsah ayakkabı modeli adım 2: yanlar

(Her zincire bir trabzan yapalım) İlk trabzan ile son trabzanı birleştirelim, 3 zincir çekelim, bir dolgu yapalım, alttaki ilk tırabzanın ortasına dışını tığlayıp bir trabzan yapalım. Bu sefer bir sonraki alt korkuluğun ortasına tığ örelim ve korkuluğu yapalım. İçeride ve dışarıda siparişi tamamlayalım.

(Çerçeveleri yapıyoruz) Son çamurluk zincirini ilk çamurluk ile birleştirelim. zincirleyelim. 3. sıraya geçelim. İçeriden aldıklarımızı dışarıdan, dışarıdan aldıklarımızı da alarak trabzan yapalım. Bu sınıfı tamamlayalım. Lastikleri bu şekilde toplam 9 sıra olacak şekilde örmeye devam edelim. Mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışalım.

Timsah Çorap Modeli Adım 3: Çıkarma

Dokuz sıra tamamlandığında her zincire birer tane olacak şekilde 6 sık iğne yapalım sonraki zincirleri 1 ve 2 yi boğalım ve üçünü de zincirle birlikte tığda alalım. Bu şekilde indirim yapıyoruz. 6 iğneyi daha sık yapalım. Tekrar soralım. 6 iğneyi daha sık yapalım. Başka bir çıkarma yapalım. 6 iğne daha yapıp tekrar azaltalım.

Ardından çorapların ortasındaki en ince yeri çengelli iğne ile işaretleyelim. Bu işaret yerine gelene kadar tekrarlayan iğneler yapalım.

çorap modelleri

Verilen yerden 1 çıkaralım. 6 tekrarlı iğne yapalım, bir minyatür daha yapalım. 3 ip çekip ipimizi koparalım.

Timsah çorap modeli 4. adım: ön taraf

12 zincir çekelim, 1 yuvarlayalım, 4. zincire batalım, 3 kez çekelim.

2 zincir çekelim, 1 saralım, üçüncü zincire atalım, tekrar 3 kez çekelim. İki ip çekelim. Üçüncü ipe tekrar dalalım ve 3 kez çekelim. Gidip aynı yerde boğulalım. 3 kez ateş edelim.

3 zincir çekelim, saralım, iki zincirin yanına 2 parça korkuluğun yanına 5 adet ikili trabzan yapalım, 1 zincir çekelim, saralım, korkuluğun diğer tarafına 5 adet çift trabzan yapalım.

Bir ip çekelim, bükelim, korkuluğun diğer tarafına 5 adet ikili trabzan yapalım. Dolaşmadan yanındaki tek tırabzana dalalım. 1 adet trabzan yapalım, 2 adet tırabzan üstüne 5 adet ikili trabzan yapalım, 1 adet zincir çekelim, yine alt trabzan üzerine 5 adet ikili trabzan yapalım.

Son trabzanı da yaptıktan sonra 4 zincir çekip 3 kez altlarına saralım ve trabzan yapalım. İki ip çekelim. İki timsah arasında boğulalım. 3 kez ateş edelim. Aynı yere ek bir trabzan yapalım. İki zincir saralım, bir çamurluk yapalım (timsahın arasına) İki zincir çekin, bükün, timsahın bittiği üst kenarda bir korkuluk yapın.

Aynı yere ek bir korkuluk yapalım, 3 zincir çekelim, bükelim, ilk 2 tırabzan üzerine 5 adet ikili trabzan yapalım. Bir ipi çekip etrafına saralım, hemen yanındaki korkuluk üzerine 5 adet ikili ray yapalım. 1 zincir çekelim, yanındaki trabzana batıralım, bükelim, 5 ikili trabzanı 2 trabzana çekelim, 1 zincir çekip 5 tane ikili trabzan yapalım.

Timsah çorap modeli

Kenar korkuluğuna batalım, dolaşalım. Üst 2 trabzan üzerine 5 adet ikili trabzan yapalım, 1 adet zincir sarıp alt trabzanlara 5 adet ikili trabzan yapalım. 3 zincir çekelim, ilk timsahı sarmadan ortasında boğalım, 5 zincir çekelim, bükelim, sonra 2 timsahın arasına 3 kez çekelim, çamurluk yapalım, aynı yere bir tane daha çamurluk yapalım.

Bir trabzan yapmak için iki ip çekelim. Zincir çekelim saralım 1 trabzan yapalım 1 trabzan yapalım 2 zincir daha aynı yere 2 zincir 1 trabzan örelim son tığ ortasına 1 trabzan yapalım 5 duble örelim yakınımızdaki ilk çift korkulukta korkuluk dikmeleri.

Bir ip, ikinci korkulukta 1 doların altında 5 çift korkuluk yapalım. Bir sonraki korkuluğa dalalım, tekrar dolaşalım, yakınımızdaki bara 5 tane ikili ray yapalım, yandaki ipin köşesine boğulalım.

4 zincir çekelim, bükelim, 4 zincirin dibine batalım, 2 zincir çekelim, bükelim, timsahın ortasına bir trabzan yapalım, iki zincir saralım, bir trabzan koy, 2 timsah arasına iki zincir çekelim, yap Aynı yere 1 ek trabzan, timsahın ortasına 2 zincir sarın, 1 çamurluk, 2 2 zincir yuvarlayalım, timsahın üst köşesine bir trabzan yapalım, aynı yere ek trabzan yapalım, 3 zincir çekin ilk trabzan üzerine 5 ikili trabzan sarın 1 zincir çekin 1 yuvarlayın alt trabzanın üzerine 5 tane atın ikili trabzan yapalım yandaki tekli korkuluğa batıyoruz hadi gidelim 5 tane ikili yapalım yanında korkuluk.

Bir zincir saralım, alttaki korkuluk üzerine 5 adet ikili ray yapalım, yanındaki tekli raya batıralım, bükelim, yanındaki korkulukta 5 adet ikili ray yapalım, 1 zincir çekelim, bükelim, 5 ikili yapalım altta korkuluk.

3 ip çekelim, timsahın ortasında boğulalım, 5 ip çekelim, bükelim, 2 timsah arasına korkuluk yapalım, aynı yere ek bir korkuluk yapalım.

İki zincir timsahın ortasına bir trabzan yapalım, iki zincir yapalım, iki timsah arasına bir trabzan yapalım, aynı yere bir trabzan yapalım, iki zincir timsahın ortasına bir trabzan yapalım.

Küpeştenin altını saralım, ilkinde 5 ikili trabzan yapalım, altta 5 adet ikili trabzan yapalım, sonraki trabzana batıyoruz, trabzanın altını etrafına sarıp ikinciye 5 adet ikili trabzan yapıyoruz. ,son ipin köşesine batıyoruz, 4 ip, Köşeye bir trabzan yapalım, aynı yere ek bir trabzan yapalım, iki tığ zincirin ortasına iki zincir, arasına bir trabzan koyalım. iki timsah, altta ekstra bir trabzan, iki zincir, timsahın üst köşesine bir trabzan saralım, aynı yere ek bir trabzan yapalım.

3 zincir çekelim birinci tırabzana 5, ikinciye 5 çubuk yapalım, sonraki tırabzana batalım, bükelim, ilk 2′ sedyeye 5, ikinciye 5 çubuk yapalım, içine batalım bir sonraki trabzan ilk alt trabzana 5, ikinciye 5 trabzan yapalım.

İpimizi koparmayalım, 3 ip çekelim, timsahın ortasına batıralım, 4 ip çekelim, sırtına dikmek için bir delik hazırlayalım, aralarına dalalım ve 4’er ip çekerek oval bir şekil verelim. İpimizi keselim.

Timsah Çivi Formunu Tamamlayın: Toplama

Ayakkabılarımızın burnu ile çakışan, timsahın ortasına denk gelen tırabzana çengelli iğnemizi takalım ve birbirine tutturalım.

Timsah sırt örgüsü

Timsah ve trabzanları ortadaki tırabzanı saymadan sayarak çengelli iğneleri takalım, her iki tarafına da aynı mesafeye koyalım ve timsahın alt tarafına yaptığımız zincirlerle tabanını ve üstünü timsah yardımıyla sabitleyelim. iğne ipliği. Düğüm atıp ipi keselim. TTimsah çizme modeli ile montajını yaptığımız timsah çizmemiz hazır.

İyi günlerde kullanın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın