medyauzmani.com
Tanınmış Bir Uzman Satın Alınacak 3 Altcoin’i Açıkladı! – Özgün Fikirler

Tanınmış Bir Uzman Satın Alınacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Tanınmış bir kripto uzmanı, Ripple’ın (XRP) kriptoda en iyi görünen tablolardan birine sahip olduğunu söylüyor. İki altcoin projesi hakkındaki görüşlerini revize ediyor.

“Bitcoin düştüğünde, sadece satın almak istediğim altcoinler”

Zamanında ve doğru Bitcoin (BTC) ve altcoin tahminleriyle tanınan, geniş çapta takip edilen bir uzman, XRP’nin kripto piyasalarındaki en güçlü varlıklardan biri olduğunu söylüyor. Uzman tahminleri için kriptokoin.comBu makaleye bakın. DonAlt adlı bir analist, yeni bir blog yazısında, kripto piyasası başka bir satış olayı görürse XRP almaya hazır olduğunu yazıyor. Bu bağlamda araştırmacı şunları söylüyor:

Bitcoin’de bir düşüş olursa, satın almak istediğim tek kripto para birimi XRP’dir.

DonAlt, XRP’yi 0.38 dolar veya daha düşük seviyede tutmak istiyor. Ama onu alamamak için ‘iyi bir şansı’ olduğunu söylüyor. Profesyoneller aşağıdaki terimleri kullanır:

Sadece bu grafiğe bakıyorum ve yükselmek üzere gibi hissediyorum.

Kaynak: DonAlt / YouTube

Tanınmış bir kripto uzmanı, XRP’deki yükseliş eğiliminin çizelgelerin dışında olduğunu bildirdi. Fikrini şu şekilde ifade ediyor:

Yine de davayı kazanacağını düşünüyorum. Dolayısıyla kriptodaki herhangi bir düşüş bence XRP’yi zorlayacak. Bitcoin çiftinin (XRP/BTC) çok iyi göründüğünü biliyorum. Şu anda kriptoda en iyi görünen tablolardan biri.

“Başka bir LINK çalıştırması mümkün”

DonAlt, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) odaklanır. Ethereum tabanlı altcoin’in (ETH), ayı kışları boyunca kripto pazarlarından daha iyi performans gösterme eğilimi nedeniyle radarında olduğunu söylüyor. Değerlendirici, LINK’e göre değerlendirir:

8 doların üzerinde eğlenceli bir kurulum. Ne dediğimi anlarsak, bence şu anda o gücü göstermiyor. Ancak, daha sonra görünecektir. Bir süredir Bitcoin’i geçiyor (LINK/BTC). Bu yüzden takip edilmesi ilginç bir tablo. [a] Tamir etmeyi bitirdiğimde satın almak için acele ettiğim bir şey değil. Ama dikkat ettiğim konulardan biri. 2018, 2019, 2020 hakkında düşünürseniz, LINK tüm pazarı kazandı. LINK yükseliyordu ve bence bu takip edilmesi gereken iyi bir hikaye. Son birkaç haftadır iyi gidiyor. LINK’in mümkün olduğunu düşünüyorum.

“Almak İstediğim Diğer Bir Altcoin: Solana”

Araştırmacı sonunda Solana’nın akıllı platformuna (SOL) gelir. DonAlt, piyasada bir düzeltme olduğunda rakibi Ethereum’a da yığmak istediğini söylüyor. Bu nedenle aşağıdaki düşünceleri paylaşırlar:

Solana ile ilgilenen bir sürü yaşlı adam olduğunu biliyorum. Bu yüzden, bir bütün olarak kriptoda alt çizgiyi görürlerse, önce Solana gibi şeylere atlayacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden ondan kurtulursak Solana’yı almak istiyorum. Ancak, yakında bunu satacağım.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın