medyauzmani.com
SSI ve özet reklamlar birleştirildi mi? Bir gecikme var mı? – Özgün Fikirler

SSI ve özet reklamlar birleştirildi mi? Bir gecikme var mı?

SSI ve özet reklamlar birleştirildi mi? Bir gecikme var mı?

Yeni sistem 01.07.2019 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Birleşik Beyanname ve İlan Sistemi, 2019/Temmuz ayı “Gizli Servis ve Muhterem Beyan” ilanı ile başlayacaktır. Konsolide beyanname ayrıca 01-26 / Ağustos / 2019 tarihleri ​​arasında verilecektir. Beyan formatı GİB bdp programındadır.

Yeni sistemde maaşlı çalışan sayısı bir olsa dahi aylık olarak “Farklı Hizmet Bildirimi ve Töreni” toplu duyurusu yapılacak.

İşçi almayanlar 3’er aylık dönemler esasına göre “üstün hizmet beyanı ve töreni” konsolide beyannamesi vermeye devam edecek.

Ayrıntılı bilgi ve örnekler için lütfen Sonuç Genel Bildirimi ve Özellikli Hizmet Duyurusu’na (Talep No: 1) bakınız. 18 Şubat 2017 tarihli Resmi Gazete / Sayı: 29983

Haziran / 2019 ve 3 aylık (Nisan-Mayıs, Haziran 2019) Özet Beyanname ve SGK Beyannamesi eski sisteme göre ayrı ayrı verilecektir.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


benzer içerikler

Kesinti ve prim ilanlarının yürürlüğe girmesi gecikecek ve pilot bölge sayısı artacak mı?

Özlü ve harika bilgilerin birleşimi genişletildi mi?

SGK ve Temmuz ayı özet ilanlarını kısa ve seçkin ilanla mı bildirelim?

Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın