medyauzmani.com
Sonraki Oyuncular Bu Parayı Çalıştırır! – Özgün Fikirler

Sonraki Oyuncular Bu Parayı Çalıştırır!

Bitcoin piyasaya girdiğinden beri hızlı yatırım yapan ve parayı uzun süre elinde tutanlar çok büyük kazançlar elde ettiler. Aynı şey, piyasa değeri yüz milyarlara ulaşan Ethereum için de geçerliydi. Ancak bazılarına göre kripto para birimlerinin yıllar içinde büyümesi, önümüzdeki yıllarda sıçrama olasılığını engelledi. Bu yüzden yatırımcılar başka yerlerde büyük karlar arıyorlar.

Bitcoin, Ethereum paraları şimdi düştü

Son boğa piyasası sırasında, Bitcoin ve Ethereum’un artık orijinal yatırımcıların kazançlarını iade edemeyecekleri anlaşıldı. Geçen sezonun en düşük sırasında, Bitcoin 6.000 dolara düştü. Ancak zirvede, 69.000 dolara ulaştı. Bu, kripto para biriminin 10 kat büyümesiydi. Durum, Bitcoin’e kıyasla daha iyi olmasına rağmen, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum için benzerdi. ETH 100 dolar civarında bir düşüş kaydetti. Öte yandan, 4.800 doların zirvesine yükseldi. Bu, kripto para biriminde 500 katlık bir artıştı.

Bununla birlikte, yatırımcılar zaten önemli bir büyüme elde ettikleri için bu kriptoları terk ediyor. İyi bir yatırım olmadıkları için değil, katlanarak patlama ihtimali çok kısa olduğu için. En azından araştırmacı Tony Spilotro’ya göre öyle. Örneğin, Bitcoin mevcut fiyatından 100.000 dolara ulaşsa bile 10 kattan daha az büyüyecektir. Aynı şey Ethereum için de geçerli. Ancak bu uzmana göre kripto para birimi, çok daha küçük olduğu için Bitcoin’e kıyasla daha fazla potansiyele sahip. ETH, token başına 10.000 dolara yükselirse, 10 kat büyüme olur.

Sırada daha küçük kripto para birimleri var

Altcoinler, son boğa piyasasında kar elde etmede Bitcoin ve Ethereum gibi pazar liderlerinin önündeydi. Bu büyük kripto para birimleri 500 kat kazanç elde ederken, Dogecoin ve Shiba Inu gibi daha küçük altcoinler 500 kattan fazla getiri kaydetti. Özellikle meme parası bu tür geri dönüşlerle ünlüydü. Ancak diğer alanlardaki altcoinler de benzer bir büyüme gördü.

FTM, boğa piyasasında 0.2 $ gibi düşük bir seviyede işlem gördü. Yine de kriptokoin.com Daha önce de belirttiğimiz gibi zirvede 3.4 doları aşan bir semboldü. DOGE’nin fiyatı, rallisinin üzerinde 0,004 dolardan 0,7 dolara çarpıcı bir şekilde yükseldi. Bu uzmana göre bir sonraki boğa piyasasının 2024 yılında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu nedenle yatırımcıların bir sonraki DOGE veya SHIB’yi yakalama umuduyla küçük kriptolara yönelmeleri şaşırtıcı değil. Ancak, kripto para biriminin ne kadar ve ne kadar hareket edeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın