medyauzmani.com
Son dakika: İşte Togg’daki herkesin bilmek istediği harika bir yeni özellik! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Son dakika: İşte Togg’daki herkesin bilmek istediği harika bir yeni özellik! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

İlk Togg otomobil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direksiyonuna geçti.

2017 yılından bu yana devam eden Togg yolculuğu sırasında otomobilin detayları üretime saatler kala ortaya çıkmaya başladı.

Togg’un dış tasarımının yanı sıra iç detayları da merak ediliyor.

ELDİVENDEKİ HAÇIN SIRLARI

Togg’un bugün yayınlanan fotoğraflarında torpido gözünün bir kısmının bej deriden, diğer kısmının ise lüks otomobillerde kullanılan ahşaptan yapıldığı görüldü.

TAM MÜKEMMEL SERGİLER

Konsol genelinde gelişmiş ekranlar kullanıldı. Kol dayama yerinin önünde bir medya oynatıcı da bulunmaktadır.

KOLDAN DEĞİŞEN PROSEDÜR

Kolçak üzerinden aracın viteslerini değiştirirken, giriş butonu veya multimedya ekranı ile dışarıdan kontrol edilebiliyor. Otoparkta elektronik park butonu da bulunmaktadır.

BEJ RENKLER ARTAN POPÜLER

Aracın iç kısmında bej rengi hakim olurken, egzozda krom kullanılmış. Koltuklar, tavan, kapı panelleri bej renginden yapılmış ve arabayı daha büyük gösteriyor.

NEDENİ, KAMERA ÇIKTI

Deri direksiyonun düğmeleri dokunmatik olsa da torpido gözünde çok ilginç parçalar, KAMERA ve sensörler var. Bu kamera ve sensör, verileri kaydederek sürüş performansını artırmaya yardımcı olur. Sensörler ayrıca yorgunluk monitörleri olarak da çalışır. Ayrıca cam tavanın çalıştırıldığı yere gizlenebilen bir kamera ile otomobilin içi kayıt altına alınabiliyor.

SPOR PEDALLARI

Pedallar sportif bir görünüme sahip ve alüminyumdan yapılmış olup, krom kapılarda Togg logosu yer almaktadır.

SES SİSTEMİ ÜST LİMİT

Ses söz konusu olduğunda lüks otomobillerde kullanılan Meridian hoparlörler vardır. Torpido gözünün ortasına yerleştirilmiş orta kademe ile ses kalitesi çok kullanışlıdır. Bu nedenle arabada iyi müzik dinlemek mümkün.

19 inç Alüminyum Alaşımlı WELS

235/50/19 ebadındaki jant ve lastik kombinasyonu arabada. Tekerleklerdeki lale numaraları görünmüyordu, 5 kollu göbek ve çıtçıtlar gizlenmişti.

SÜSPANSİYON SİSTEMİ GÖRÜNÜR

Bakan Varank, amortisör, helezon yay sistemi, amortisör topu ve Togg logolu Togg tasarımlı takozun görüntülerini paylaştı.

En iyi sürüş, otomobilin mükemmel emilim ve şok emilimi sağlayan süspansiyonu ile elde edilir. Gaz veya yağdan yapılan kozmetikler, konforu artıran ana unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca aracın hasarın etkisini absorbe etmesini sağlayan süspansiyon da yol performansı için önemli.

kaynak: ÖZGÜRLÜK

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın