medyauzmani.com
Shiba Inu Şaşırtıcı Haberlerini Açıkladı: Zaten Açıklandı! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Shiba Inu Şaşırtıcı Haberlerini Açıkladı: Zaten Açıklandı! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Shiba Inu topluluğu, Shiba Eternity hakkında çıldırdı. Söylediğine göre Shiba Eternity Oyuncu Rehberi bu gün satışa çıkacak. Çıkış tarihinin 2 Kasım’da kutlanan geleneksel Meksika tatili Día de Los Muertos’a denk geldiği söyleniyor. Ekip, oyuncu rehberini sunarken broşür hakkında da bilgi veriyor.

Harika bir Shiba Inu rehberi ipuçlarını paylaşıyor

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama bunu 2 Kasım gününe atıfta bulunarak yaptı. Kusama bunu “derin bir bilimkurgu hikayesi” olarak tanımlıyor. Kriptokoin.com olarak tanımlandığı gibi; 6 Ekim’de Shiba Eternity kart oyunu, Android ve iOS cihazlar için dünya çapında piyasaya sürüldü. PlaySide Studios’un ortak yapımcılığını üstlendiği Shiba Eternity dikkatleri üzerine çekti. Ardından piyasaya çıktığı ilk gün Apple App Store’daki en iyi 20 oyun arasına girdi. Oyun lansmanından sadece bir hafta sonra 100.000 indirmeye ulaştı.

Son gönderilerinden birinde, geliştirici Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun Katman – 2 çözümü olan Shibarium’un yeni uygulaması hakkında konuştu. Üretici, endişelerle ilgili sorulara yanıt vermeye devam ettiğini söylüyor. Resmi tarih ekip tarafından açıklanmadı. Ancak, SHIB ekibi bundan sonra ne olacağını bilmek için istekli görünüyor. Kusama, yaşananlardan sonra yaşananları bir sonraki blog yazısında anlattı. Ek olarak, neden Shibarium’a ve diğer topluluk faaliyetlerine odaklandıklarını açıklamak zorunda olmaları şaşırtıcı. Shiba Inu, gönderisini Twitter hesabından paylaştı. “HİLELİ” yazılı bir resim dikkat çekti. Kullanıcıları, SHIB’nin çevresel ödül simgesi olan TREAT’in yakında gelebileceğine inandırdı.

SHIB’den Halloween paylaşımları

SHIB’nin resmi hesabı, SHIB ekibini şaşırtmak ve şaşırtmak için bir Cadılar Bayramı gönderisi yayınladı. SHIB’nin şok edici Halloween tweet’leri soruları gündeme getirdi. Tweet’teki “Şeker mi şaka mı” kelimesi, ünlü Cadılar Bayramı “Şeker mi şaka mı!” hatırlatılmak üzere. Olayla ilgili bir paylaşımın ardından yapılan bir paylaşım dikkat çekti. Bundan sonra Eylül ayında piyasaya sürülen Shib Eternity oyununda yer alacağı söyleniyor. Dördüncü başarılı alfa testi ve Shibarium’un tamamı dördüncü aşamanın sonunda. Birlikte yakında yayınlanmayı planlıyorlar. Geçtiğimiz iki hafta boyunca, Shiba Inu hesabından Twitter’da inanılmaz şakalar yayınlandı.

Geçen hafta SHIB yükseldi. İkinci en popüler meme parası olan SHIB, %41,14 arttı. Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra ortağı Dogecoin büyük bir ralli ile karşılaştı. Daha sonra, SHIB hafta sonunda yüzde 21,55 kaybetti. Şu anda yüzde 4.32 arttı ve 0.00001287 dolardan işlem görüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın