medyauzmani.com
Sevgililer Günü Hediye Fikirleri, En İyi Hediyeler – Özgün Fikirler

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri, En İyi Hediyeler

Evet, kalbini tutuyor… Birlikte bir yolculuğa çıktığınız için, onun tatlı kalbine de sahipsiniz. Özel zamanlarda veya herhangi bir günde onu şımartmaya ne dersiniz? Sevgilinizin kalbini çalacak hediye fikirleri ile en değerlinizi şaşırtabilirsiniz. Onu mutlu etmek, kendini de mutlu etmenin bir numaralı yoludur. O halde sizin için seçtiğimiz Sevgililer Günü hediye fikirlerine bir göz atalım. Hadi başlayalım!

1. Kişiselleştirilmiş tasarımlar

Sevgilinizin adını taşıyan bir kupa sıradan bir hediye olabilir. Ancak sevgilinizin kendine has özelliklerini yansıtan bir kupa çok güzel bir hediye olabilir. Kişisel detaylar her zaman ilgi çekicidir. Mesela en sevdiği film karakteri ya da çocukluk anılarından bir şey… Onları çağrıştıran bir tasarıma sahip olabilir ya da doğrudan kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Kız arkadaşınız bu lezzete bayılacak!

2. Rüya Planlayıcı Defteri

Rüya Planlayıcı Defteri

Bekar olma hayalleri güzeldir. Ama iki kişi olunca hayaller büyür. O zaman ona hayallerini planlayabileceği bir defter verin. Bu ürünler son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Çeşitli çizimlerle süslenmiş bu özel hediye ile onun hayallerini ne kadar önemsediğinizi göstereceksiniz.

3. Minyatür bahçe ve teraryum

Minyatür bahçe ve teraryum

Mutluluğun resmini yapamıyorsan, ona bir bahçe ver. Minyatür bahçeler veya farklı modelleri olan teraryumlar çok güzel. Sizi ve ilişkilerinizi yansıtan bir model bulun ve onu sevdiklerinize sunun. Evin en güzel köşesine koyacağı bu hediye ile aşkınız her zaman göz önünde olacak. Unutmayın, hediyenizi kendi ellerinizle hazırlamak istiyorsanız, minyatür bir bahçe ve teraryum yapmak çok kolay, denemeye değer olduğunu göreceksiniz.

4. Fotoğraf albümü

Kız arkadaşı için en iyi hediye fikirleri

Elbette sıradan bir fotoğraf albümü değil… Kendi emeğinizi içermeli. En iyi fotoğraflarınız yerine komik veya romantik anılarınızı seçin ve ekleyin. Bununla ilgili notlar alın ve sevimli çıkartmalar yapıştırın. Paylaştığınız anıları gözünde canlandırmasını kolaylaştırın. Sevgiliniz sizi özlediğinde eli hep o özel albümü arayacaktır.

5. Neon lamba veya projektör

kalp şeklinde neon lamba

Çok ilginç ve zarif bir hediye … romantizmin zirvesi! Bu cömert hediyeyi normal bir masa lambası yerine verin. Kalp şekilleri veya yıldızlarla süslenmiş birçok model var. Odası bu tatlı hediyeyle aydınlandığında, hediyen onun kalbini ısıtacak.

6. Hediye kutusunda çeşitli hediyeler

14 Şubat Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü hediyesi fikirleriyle ilgili kalıp yargılardan kaçındığımızı söylemiştik. O zaman hediye kutunuza sıra dışı şeyler de koymalısınız. Onu değerli hissettiren birden fazla küçük hediyeyi bir hediye kutusuna koyabilir ve sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz. Örneğin çift kişilik parti bileti, dayanıklılığı simgeleyen küçük bir kaktüs ve zarif bir kum saati. Böylece saati her zaman size doğru akıyor!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın