medyauzmani.com
Semra Güzel kimdir? kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? HDP Milletvekili Semra Güzel kim, hayatı ve tarihi! – Özgün Fikirler

Semra Güzel kimdir? kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? HDP Milletvekili Semra Güzel kim, hayatı ve tarihi!

Semra Güzel listedeki en ilginç konular arasında kim var. Peki Semra Güzel kimdir? kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Semra Güzel’in hayatı ve tarihi!

SEMRA GÜZEL KİMDİR?

Semra Güzel, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde doğdu.

Mardin’in Derik ilçesinden HDP Milletvekili ilk, orta ve liseyi Viranşehir’de tamamladı. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

27. Dönem Genel Milletvekili Semra Güzel, Diyarbakır 6. İlçe Milletvekili seçildi.

HDP Milletvekili SEMRA GÜZEL İLKELERİ

PKK’lı terörist tarafından öldürülen Koçero Meleti takma adı Volkan Bora’nın fotoğrafları ortaya çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in hazırladığı rapor Adalet Bakanlığı’na gönderildi. Raporun Genel Kurul’a gönderilip onaylanması halinde Güzel’in liderliği kaldırılacak.

Adıyaman ilçesine bağlı Akçalı mevkiinde 29 Nisan 2017’de TSK’nın düzenlediği operasyonda şehit olan 4 teröristten Malatyalıların yazdığı Koçero Meleti isimli Volkan Bora’nın cep telefonu incelendi. güvenlik güçleri. . HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ve PKK’lı terörist Volkan Bora’nın, örgütün Kuzey Irak’taki kampından çekilen fotoğrafları, Adıyaman Halk Temsilciliği tarafından yürütülen soruşturmada incelenen cep telefonunda görüldü.

FEZLEKE’NİN GÖREVİNE GÖNDERİLDİ

Takip eden kareler sosyal medyada büyük ilgi görse de bu konuda hemen harekete geçildi. HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından rapor hazırlanarak Adalet Bakanlığı’na gönderildi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda fezleke oylanırsa Güzel’in vekili görevden alınır.

ÜNİVERSİTEDE BULUŞTULAR

SEMRA KÜÇÜK Yakalandı mı?

PKK’lı teröristlerle çektirdiği fotoğraflardan sonra koruması kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, sahte pasaportla Edirne’ye giderken AG adlı bir Göçmen Kaçakçısı tarafından MİT operasyonuna İstanbul Polisi tarafından yakalandı.

2017 yılında Adıyaman’da şehit olan PKK’lı Volkan Bora’nın cep telefonunda yapılan incelemede HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in çektiği fotoğraflar bulundu. Bunun üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan oylamada Semra Güzel’in savunmasını yükseltmeye karar verdiler.

YETKİ VERİLMİŞTİR

Soruşturma sırasında ifade alınması için yapılan talebe cevap vermeyen ve adresinden ulaşılamayan Güzel hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Talebi yerinde gören hakim, Güzel için tutuklama kararı çıkardı.

KAÇIRMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

Güzel, sahte pasaportla Edirne gezisinde AG isimli bir Göçmen Kaçakçısı ve örgüt adına yanlış bilgi oluşturan bir kişi tarafından MİT ve İstanbul Polisi tarafından başarılı bir operasyonda yakalandı.

BAKAN SOYLU SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Kılıçdaroğlu, size üzücü bir haberimiz var: HDPKK’lı Semra Güzel tutuklandı. Güzel, Edirne’ye giderken MİT ve İstanbul Polisi tarafından başarılı bir operasyonda yakalandı. a pasaport Sahte, AG adlı bir Göçmen Kaçakçısıdır ve kuruluş için yanlış bilgi oluşturan bir kişidir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın