medyauzmani.com
Selin Ciğerci’nin en çok konuşulan eski sevgilisi: Borcunu ödemiyor. – Özgün Fikirler

Selin Ciğerci’nin en çok konuşulan eski sevgilisi: Borcunu ödemiyor.

Selin Ciğerci ile 2019 yılında evlenen Gökhan Çıra’nın ailesi, geçen yıl Eylül ayında bir parça boşanmıştı. Ayrılmaya dayanamayan ikili, birkaç ay sonra barışarak yeniden nikah masasına oturdu. İstedikleri mutluluğu bulamayan ve Eylül ayında yeniden boşanan çift, kısa vadede yeni aşklarını bulmak için yola çıktı. Ciğerci’nin flört etmeye başladığı Asil Cengiz hakkında birçok söylenti ortaya çıktı.

“Bana borcunu öder misin eski dostum”

Asil Cengiz’in eski arkadaşı Mualla Şahin, sosyal medya hesabından defalarca paylaşım yaparak dolandırıldığını söyledi. Cengiz’le çıktığı evlilik töreninin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Şahin, “Bana borcu olmasına rağmen mesajlarıma cevap vermeyen, suçlu ve güçlüymüş gibi davranan eski bir erkek arkadaşım var. Şimdi anlıyorum. çok ünlü biri olduğunu ve sana mutluluklar diliyorum. ama bana borcunu öder misin eski dostum?” ve Selin Ciğerci yazdı.

“SELİN CİĞERCİ BUNA GÜVENMEYİN

Asil Cengiz’in nikah için kendisine borcu olduğunu söyleyen Şahin, “Ona para vermedim, evlilik iptal edilince depozito kendisine iade edildi. Benim iznim olmadan paramı askerlik için kullandılar ve şimdi mesajlarıma cevap vermiyorlar. Yalan söylemiyorum. Önce ‘toplamı göndereceğim’ dedi, sonra ‘borcum yok’ dedi. Arkadaşlar bu konudaki yazımı binlerce kişi gördüğü için bilmeye hakkınız var. Umurunda değil, borcun var ama yokmuş gibi davranıyorsun. Nasıl bir hile olduğunu bilmiyorum. Selin Ciğerci, inanma, inanma, dinleme. “

“KREDİ ALMIYORUM VE MESAJLARIMA CEVAP VERMİYORLAR”

Parayı almak için parayı iade etmenin daha iyi olduğunu savunan Mualla Şahin, “Para ödüyorum ama borcu var ve suçlu ve güçlüymüş gibi davranırsa yalan söylerse bu olur. .Mesajlarıma cevap vermeyen birine nasıl pozisyon veririm bundan daha iyi bir fırsat varsa söyleyin. Söyle bana, ödersem haksız mıyım? Ne yapayım, sessizce onu bekliyorum. ödemedi mi ödemedi çünkü aylar geçti ben sorduğumda sadece 5 bin tl ödedi mesajlarıma cevap vermedi ne zaman ödeyeceğine dair bir şey yazmadı özür ya da merhamet yok şimdi İtiraf ettim ‘borcumu ödedim’ diyor.(Bu yalanı ikramiye olarak ekledi) Ben çıktım, bunun için mahkemeye mi gitsem?

İlgili Makaleler

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın