medyauzmani.com
Seks hayatını mahveden yiyecekler var! mutfağınızda bulundurmayın – Özgün Fikirler

Seks hayatını mahveden yiyecekler var! mutfağınızda bulundurmayın

İnsan ırkının hayatta kalması için gerekli kabul edilen seks, genellikle sağlıklı bir diyetle el ele gider. Bu nedenle uzmanlar sıklıkla insanların kaçınması gereken gıdalar konusunda uyarılarda bulunuyor.

GLİKOZ İLE KALIN

Uzmanlar tarafından yapılan son uyarıda ise glikoza dikkat çekildi. Özellikle son dönemde şeker fiyatlarının artmasıyla birlikte bazı işletmeler glikoz şurubu ile şekerleme yapmaya başlamıştır. Ancak uzmanlar şekerle dolu bu tatlıların cinsel hayata müdahale ettiğini savunuyorlar.

BAZI ŞEYLER BAZI ŞEYLER VAR

Kendisine Amerika’nın Mutlu Hormonlar Doktoru adını veren Deborah Matthew, “Yüksek şekerli bir diyet seks hayatınız için pek iyi değil” diyor. Beyaz ekmek, hamur işleri, cips ve şekerli içecekler gibi lifsiz, yüksek oranda işlenmiş gıdaların tüketilmesinden kaynaklanan yüksek kan şekeri düzeylerinin cinsellikle ilgili birçok sorunun nedeni olduğunu söylüyor.

GLİKOZUN DİĞER BİLEŞENLERİ NELERDİR?

Glikoz içeriği nedeniyle vücutta yağ depolanmasına neden olur ve bu da kilo alımına neden olur. Böbrek taşlarında artışa neden olur. Kalp hastalığına ve atardamarların sertleşmesine neden olur. Alzheimer hastalığına ve unutkanlığa neden olur.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın