medyauzmani.com
Satın aldım! Sepetimde Bu 4 Altcoin Var – Özgün Fikirler

Satın aldım! Sepetimde Bu 4 Altcoin Var

Tanınmış finans uzmanı Raoul Pal, yeni bir videoda SEC davasının Ripple lehine çözülmesini umduğu için XRP ile ilgili bir sorunu olduğunu söyledi. Birçok uzmana göre, Ripple davayı kazanırsa, tüm altcoin piyasası için bir boğa koşusunun başlangıcı olacak. Raoul Pal zaten 4 altcoin içeren bir sepetle beklediğini söyledi.

Goldman Sachs’ın eski CEO’su XRP’den beklentilerini paylaştı

Makro analisti Raoul Pal, son gelişmelerden sonra XRP konusunda iyimser olduğunu söyledi. Tanınmış bir finans uzmanı, davanın Ripple lehine sonuçlanacağını düşünüyor. Pal, yeni bir Real Vision Finance videosunda XRP hakkındaki düşüncelerini açıkladı:

XRP konusunda biraz iyimserim. Bence durum iyi ve artıyor… Aslında XRP en çok kullanılan yöntem. Ayrıca Metcalfe Yasasına göre iyi sonuçlar verir. Tek sorun, Amerikalılar borsalardan dışlandıkları için yatırım yapamıyorlar. Ancak çoğunlukla XRP yapması gerekeni yapar. Şu anda bir ödeme yöntemi olarak çalışıyor. Bununla bir problemim yok. Zincirleme reaksiyon da çok iyidir. Metcalfe yasası, fiyatları konuma göre belirler.

Metcalfe yasası, ağların kullanıcı sayısıyla orantılı olarak büyüdüğünü belirtir. Pal’a göre, XRP artan kullanıcı tabanı ile bir ödeme yöntemi olarak gelişmeye devam ediyor.

Altcoin piyasası, Ripple’ın SEC ile açtığı davanın sonucunu bekliyor

2020’nin sonlarında SEC, XRP tokenini kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını söyleyerek Ripple’ı eleştirdi. Ripple, geçen hafta SEC’e karşı yasal savunmanın bir parçası olarak bir sonraki zaferini kazandı. kriptokoin.com29 Eylül’de takip ettiğiniz gibi, ABD Bölge Mahkemesi yargıcı, SEC’in eski direktörü William Hinman’dan Ethereum’un (ETH) menkul kıymet olmadığı için menkul kıymet olmadığını söylediği konuşmayla ilgili e-postalar ve diğer mektuplar gönderdi. Bitcoin gibi. yayılmış. Kripto topluluğundaki fikir birliği, XRP’nin davayı kazanacağı yönünde.

XRP 0,5178 dolardan işlem görüyor. Eylül’de yüzde 40 arttı. 22 davadaki son gelişmeler arasında. Bu Ekim ayında da devam ediyor.

Raoul Pal dört altcoin projesine yatırım yapıyor

Pal, XRP’ye ek olarak iki büyük DeFi projesine de yatırım yaptığını söyledi:

Ben büyük bir DeFi hayranı değilim. Ama grafiğe bakıyorum. Uniswap’ım var. Aave’im var. Onlar çok iyiler.

DeFi protokolü Aave (AAVE) 75,26 dolardan işlem görürken, Uniswap 6,61 dolardan işlem görüyor. Pal daha önce XRP, UNI ve AAVE’ye ek olarak bir Ethereum (ETH) yatırımcısı olduğunu belirtmişti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın