medyauzmani.com
Popüler şarkıcı Lee Ji Han, 153 kişinin öldüğü bir kampta ezilerek öldürüldü – Fikirler Haber – Özgün Fikirler

Popüler şarkıcı Lee Ji Han, 153 kişinin öldüğü bir kampta ezilerek öldürüldü – Fikirler Haber

Güney KoreTürkiye’nin başkenti Seul’de 29 Ekim’de düzenlenen Cadılar Bayramı etkinliğinde çıkan isyanda toplam 153 kişi ezilerek can verdi. Güney Kore haber ajansı Yonhap’a göre, başlayan yıkımda 153 kişi hayatını kaybetti, 82 kişi de yaralandı. Festival boyunca, Seul’deki eğlenceli yerlerden biri olan Itaewon semtinde Cadılar Bayramı. Ulusal İtfaiye yetkilileri, ölenlerin 22’sinin yabancı uyruklu olduğunu belirledi. Popüler şarkıcı ve aktris Lee Ji Han’ın da kampta öldüğü ortaya çıktı.

AJANS SİZİN İÇİN ÖLÜM DEĞİŞTİRDİ

Ji Han’ın ajansı 935 Entertainment, aktörün ölümünü doğrulayarak, “Değerli ailemizin bir parçası olan aktör Lee Ji Han, bizi terk etti ve gökyüzünde bir yıldız oldu. Trajik olay nedeniyle derinden üzülen hayatta kalanın ailesine en derin taziyelerimizi sunuyoruz. ani ölüm haberi. ve Lee’yi seven ve yas tutanlara. Her zaman kocaman bir gülümsemesi olan ve insanları enerjiyle karşılayan Lee’yi hala hatırlıyoruz. Parlak ve temiz bir insandı ve inanamayacağımıza inanamadık onu tekrar gör.”

ÇALIŞMA HAYATINA DAİR DEDİ

1998 doğumlu Lee Ji-han, 2017 yılında Mnet’in “Produce 101 Season 2” programına katılarak adını birçok kişiye duyurdu. İlk çıkışını ‘Today is Nam-hyeon-han’s Day’ dizisinde Shin Nam-hyun olarak yaptı -han’ 2019’da. Genç oyuncu 1 Kasım’da son turnesine çıkacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın