medyauzmani.com
Özhaseki’den sosyal medyadaki fotoğrafa yorum – Özgün Fikirler

Özhaseki’den sosyal medyadaki fotoğrafa yorum

AK Parti’den yapılan açıklamada, Özhaseki’nin Kayseri’de AVM açılışı için kentte düzenlenen turizm konferansına ilişkin basına yansıyan fotoğrafları medyaya aktardığı belirtildi.

Açıklamada değerlendirmesine yer verilen Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile yaptığı konuşmanın kabaca süslendiğini ve sosyal medyada yayınlandığını söyledi. Özhaseki, “Bir turizm konferansında bir arkadaşımız beni çok eleştirdi. Memduh Bey de buna cevap vermek istedi. ‘Bir şey söyleme’ dedim. Eleştiriye cevap vermek doğru değil. İnsanların da eleştirme hakkı var.” sözlerini kullandı.

Net olmamakla birlikte eleştiri ve eleştiriye maruz kaldığını anlatan Özhaseki, şunları söyledi:

“Memduh Bey’e teşekkür ederim, beni dinledi ama cevap vermedi. Ama bir süre sonra ‘Bırak onu’ dedi. Onu alıp bu kadar büyütmeye gerek yok. Orada olgunluktan dolayı ‘sessiz olma, hiçbir eleştiriye cevap verme’ dedim, bu kadar. Bunu söylemek her zaman benim hakkımdır. Sonunda, eleştiri haksızdı, ama ne dediği önemli değildi. Biri bir şey söyledi, saygıyla yapılmalı. Çünkü daha iyi olmasına yardımcı olacak 10-20 fikir vardı. 10-20 itiraz alındı, tüm itirazları cevaplamak gerekli mi? hayır. Bu yüzden başkanımızdan cevap vermemesini rica ettim. Neden alıp abarttığımı bilmiyorum. “

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın