https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Otel Programı Etkileri - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Otel Programı Etkileri

Otel Programı Etkileri

Otelcilerin çoğunluğu küçük veya orta ölçekli işletmeler işletiyor.  Büyük ölçekli nesnelerin sayısı diğerlerinden biraz daha azdır.  Mülk yönetiminde mümkün olan her şey, sadece kendi kendini yetiştirmiş insanlar için değil, profesyonel bir ortamda çalışanlar için de avantajlıdır.

Otelinizin daha fazla rezervasyon alabilmesi için öncelikle günümüzün pazarlama trendi olan online satış kanallarında yer almalısınız.  Online satış kanallarına etkin ve kolay bir şekilde katılmak ve tek bir panelden yönetmek için kanal yöneticisi yazılımlarına ihtiyacınız var.  Bu noktada ilk adımı atmanız için Hms Otel yazılımı Kanal Yöneticisi ile size yardımcı olacağız.

 Diğer öncelikleriniz aşağıdaki gibi olmalıdır.

 Sosyal medyada yer alın

Bu noktada internette olmanız gerekiyor yoksa çok büyük bir eksiklik.  Müşterilerinizi x simgesiyle mülkünüzün fotoğraflarını göndermeye teşvik edin.  Bu sembol sayesinde birçok kişi sosyal medyada fotoğrafları görmekte ve otelinize ulaşma olasılığı artmaktadır.

 Moda ile güncel kalın

Konaklama sektöründeki tüm haberleri takip etmeli ve hızlı bir şekilde uyum sağlamalısınız.  Yeni trendleri denemeli ve size en uygun olanı yapmalı ve yerel işletmelerle çalışmalısınız.

 Konuklarınıza yakındaki bir kafede veya restoranda kahvaltı yapmalarını veya karşı limandaki nakliye şirketlerinin düzenlediği ada turları düzenlemelerini önerin.  Karşılığında mülkünüzün reklamını yapacaklar ve bu güzel bir ortaklık olacak.

 Misafirlerinizin daha uzun süre kalmasını sağlamaya çalışın.

Daha uzun konaklamalar için promosyonlar oluşturun veya ek indirimli hizmetler sunun.  Bir konuğun birkaç gece kalmaktansa birkaç gün kalması mali açıdan daha mantıklıdır.

 Otel çalışanlarınızla ilgilenin.

Müşterilerle iletişim kurarken ilk göze çarpan çalışanlarınızdır.  Memnun ve motive çalışanlar, misafirlerinizi memnun etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapar.  Bir mülkü yönetmek kolay olmasa da, günümüz koşullarında yapılan araştırmalar sayesinde nasıl yönetileceğini bilmek daha kolaydır. Otel personelinizin ve önbüro personelinizin sürekli olarak gerekli eğitimleri aldığından emin olun.  Hms Otel Programı olarak eğitim aşamasında her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz. 

Geri kalan tüm merak edilenler için https://www.hmsotel.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın