medyauzmani.com
Osmangazi’den geçerek yolu test etti. – Özgün Fikirler

Osmangazi’den geçerek yolu test etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yapacağı Gemlik’in Togg fabrikasında yerli ve yabancı araçlar için son hazırlıklar sürerken, otoyol testleri ve güvenlik testleri kapsamında Gebze Bilişim Vadisi’nden iki araç Gemlik fabrikası arasında hareket etti.

OSMANGAZİ’NİN GÜVENLİK TESTİNİ GEÇTİNİZ

Togg’un resmi Twitter hesabından test sürüşüne ait bir video paylaşıldı. “Genel güvenliğimize dayanarak gerçek dünyada yaptığımız kullanıcı testlerimiz planlarımızla devam ediyor” diye tweet attı. “#YeniLigeYolculuk” ve “#Togg” hashtaglerinin kullanıldığı tweet’te Togg kullanıcıları ile ilgili bir video da paylaşıldı. Söz konusu videoda “Güvenlik” vurgusu yapıldı. Togg, kısa süre önce Turkey Cargo ile işbirliği yaparak kış testleri için Arjantin’e gitmişti ve iyi bir şekilde dönmüştü.

ÜRÜNLER 29 EKİM’DE AÇILACAK

Yıllık 175.000 adet üretim yapacak olan Togg’un Gemlik Tesisi, 29 Ekim’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak. 2030 yılına kadar 1 milyon 30 adet üretim vizyonu ile çalışacak. çevre dostu bir yol, akıllı fabrika ve Avrupa’nın en yeşili olarak nitelendiriliyor.

Togg’un üretim tesisine ek olarak tesiste bir pil fabrikası, etkinlik alanı, test pisti ve sakinlerin ziyaret edebileceği bir yerleşim alanı bulunuyor. Kıyı bölgesinin de ihracat, ithalat ve tedarik için bir liman olması bekleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın