medyauzmani.com
Osman 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman’ın yeni fragmanı yayınlandı mı? Yeni aşamada neler olacak? – Özgün Fikirler

Osman 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman’ın yeni fragmanı yayınlandı mı? Yeni aşamada neler olacak?

Burak Özçivit ve Özge Törer gibi isimlerin yer aldığı Osman Kuruluş dizisi 99. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek! Peki, ATV Kuruluş Osman 99. bölüm linki! Osman’ın Açılışını canlı izleyin! Osman ATV Lansmanını canlı izle! Yeni Full HD canlı bölümle Osman ile tanışın! Kuruluş Osman’ın yeni etabında neler olacak? Osman’ın Açılışını canlı izleyin! Osman’ın Açılışını canlı izleyin! ATV Kuruluş Osman 99. Bölüm canlı izle! 1 Haziran Lansman Osman Son bölümde neler oldu? Osman’ın Açılışını Full HD Canlı İzle! Osman 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman’ın yeni fragmanı yayınlandı mı? Yeni aşamada neler olacak? İşte daha fazlası…

AYAR OSMAN 100. BÖLÜM RÖMORK YASAL UYARI MI?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün ardından 100. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Yeni fragman henüz yayınlanmadı.

VAKIF OSMAN 99. BÖLÜM YOLU GÖR!

VAKIF OSMAN YENİ BÖLÜM OLACAK MI?

“Erkekler, hazırlanın! Konstantinopolis’e gidiyoruz!

Devletin ayak sesleri

Osman Bey kamptan Yenişehir’e gider ve ilk divanı kurar. Devlet olma hareketi halkla nasıl ilişkilendirilecek? Osman Bey divanda Orhan Bey’i Karacahisar Bey yapmakla ne demek istiyor?

Osman Bey büyük bir oyun oynuyor

Osman Bey, sarayın ortasında Konstantinopolis’teki casusu Konur’dan aldığı bilgilerle hızlı hareket edecektir. Bu Osman Bey’dir. haber Neden? İmparator büyük tehlikede. Tahtın varisi Prens Kantakuzinos’un bu kazada parmağı var mı? Konstantinopolis’te Osman Bey’i bekleyen çok farklı bir tehlike vardır. Bu tehlike nedir? Osman Bey bu tehlike karşısında ne yapacak?

yeni düşmanlar

Osman Bey büyümüştür, düşmanları da büyümüştür. Kuzey Olof’un Savaşçıları ve sevgilisi Frigg! Olof ve Frigg, Osman Bey’in yoluna çıkacaktır. Osman Bey yandaşlarını nasıl yok edecek? Plana uymamak için bir plan yapan Osman Bey, yeni düşmana karşı ne yapacak?

Bala ve Malhun civcivleri Yenişehir’de market kuruyor

Bala Hatun ve Malhun Hatun, Yenişehir’de kurulmak üzere büyük bir pazar hazırlamaya başladılar. Osman Bey ile birlikte Gazze’ye giden Öktem Bey de bu Pazar gününü planlıyor. Mülkün yönetiminde Öktem Bey’in eşi Bengi Hatun ile Malhun Hatun arasında bir anlaşmazlık çıkacaktır. Aktemur ile Öktem Bey’in kızı Alçiçek arasındaki rekabetle birlikte anlaşmazlık tırmanacaktır. Çatışma nerede bitecek?

VAKIF OSMAN SONRAKİ BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey, Yenişehir’i yenerek Romanos’u cezalandırır.

Aygül Hatun’un geleceği

Osman Bey için artık hedefi Yenişehir’dir. Osman Bey ve Alpleri Yenişehir’i kuşattığında Bala, Malhun, Ayşe, Aygül Hatunlar ve kardeşler boş durmayacaktır. Eve gizlice giren Hatunlar, düşmanları içeriden alt edebilecek mi? Düşmanla kıyasıya savaşırken okla yaralanan Aygül Hatun’un akıbeti ne olacak?

Kadınlar rehineleri kurtarabilecek mi?

Auburn Abdal, Demirci Davud ve Akça Derviş Romanos’a aittir. Romanos, Osman Bey’in oyununu durdurmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Kumral Abdal, Akça Derviş ve Demirci Davud, Romanos’un işkencesine dayanabilecek mi? Bala, Malhun ve Hatun onları kurtarabilecek mi?

Demirci David kendini öne atıyor

Osman Bey, kapısının önünde durduğu Yenişehir’de güçlü bir muhalefetle karşılaşıyor. Osman Bey, Yenişehir’i yenmek için aklını ve elinin gücünü konuşturacaktır. Osman Bey’in stratejik planı nedir? Sonunda Kayı Alpleri Yenişehir kapılarına ulaştı… Yaşadıklarına şaşıran Romanos ve askerleri kirli oyunlar oynamaya çalışıyor… Savaşın en zor anlarında demirci David, masraf. canı pahasına Kayı’nın bayrağı dalgalansın diye kendini öne atar. Demirci David kurtulabilecek mi?

Osman Bey, Romanos’un cezasını verdi

Osman Bey ve Alpler Yenişehir’i ele geçirdi. Romanos ile kavga eden Osman Bey, başını alır ve cezasını keser. Bu yeni bir başarı ama Yenişehir halkı Osman Bey için yeni bir sorun olacak mı?

Padişahın Yenişehir’i Fethinden Sonra Yaptıkları

Osman Bey’in Yenişehir’i fethi, Bituniya’daki ana güç olduğu anlamına gelecektir. Osman Bey’in Konya’da peş peşe fetihleri ​​nasıl olacak? Sultan Alaeddin Yenişehir yenilgisini nasıl karşılayacak?

VAKIF OSMAN HİKAYESİ NEDİR?

Kara gözleriyle gaz ateşini ve özgürlüğü yakar. Adı Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman Gazi’ydi ve onu karanlıklara sürükleyen “aşk”tı. Yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri “aşk”la geçecek bir milletin hayalini kurdu. Gücünü kılıcından değil, “sevgiden” almıştır… Acıma adalettir; Köleliği ve özgürlüğü reddeden tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını verdi. 72 ülkeyi çökerten yozlaşmış bir sisteme başkaldırmanın, mazlumların sessiz çığlıklarının umudunun, Osmanlı’nın 400 kişilik bir kamptan “ilahi aşk”la inşa edilen bir dünya imparatorluğuna geçişinin hikayesidir. Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu I. Osman’ın hayatına odaklanıyor.

VAKIF OSMAN OYUNÇURLAR KİMDİR?

Burak Özçivit-Osman

Saruhan Hünel-Alişar

İsmail Hakkı Ürünü-Samsa

Özge Törer-Bala Hatun

Abdul Süsler-Kalanoz

Ragıp Savaş- Dündar

Alma Terziç-Isodora

Ayşegül Günay Demir-Zöhre

Nurettin Sönmez-Bamsı

Seda Yıldız-Şeyh Edebali

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın