medyauzmani.com
OSGB olarak çalıştığımız adreste bir çalışma daha yapmak istiyorum. Bunun herhangi bir dezavantajı var mı? – Özgün Fikirler

OSGB olarak çalıştığımız adreste bir çalışma daha yapmak istiyorum. Bunun herhangi bir dezavantajı var mı?

OSGB olarak çalıştığımız adreste bir çalışma daha yapmak istiyorum.
Bunun herhangi bir dezavantajı var mı?

OSGB’ler, yetkili oldukları adreste Genel Müdürlükçe izin verilmeyen alanlarda ve başvuru dosyasında planda belirtilen bölümlerde hizmet veremez ve faaliyette bulunamaz. Ancak OSGB’ler, ilgili kurum ve kuruluşların izinleri ve Genel Müdürlüğün onayı ile OSGB’nin faaliyet gösterdiği adreste iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili her türlü ölçüm ve analizler için gerekli donanıma sahip olmak şartıyla sahip olabilir. hizmet verdikleri ve ilgili kişileri istihdam ettikleri işyerlerinin çalışanları ve işyerleri ile sınırlıdır.

Bu amaçla kullanılacak bölümler, 12 nci maddede belirtilen bölümler içinde olamaz ve atanacak personel, yukarıdaki maddede belirtilen kişiler arasından istihdam edilemez.


kaynak: Çalışma bakanlığı
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


benzer içerikler

2019 OSGB evrakları ve eğitim kurumu ücretleri nelerdir?

Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın