medyauzmani.com
Ormanya Ters Ev Kocaeli | Yer, ziyaret ve giriş ücretleri – Özgün Fikirler

Ormanya Ters Ev Kocaeli | Yer, ziyaret ve giriş ücretleri

Ormanya Ters Ev Kocaeli

Ormanya Ters Ev Türkiye’nin birçok şehrinde karşılaşacağınız bir konsept. Kocaeli Ters Ev bu konuda en iddialı seçeneklerden biri.

Bölgedeki en ünlü yerlerden biri olan Kocaeli Ters Ev, merakla keşfedeceğiniz bir yer. Ormania Doğal Yaşam Parkı Kocaeli olarak bilinen eğlence ve macera bölgesinde yer alan Ters Ev, Kocaeli gezinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.

Kısa Açıklama: hazır Kocaeli“Gelirken yeni yerler keşfetmek istiyorsanız; Kocaeli . Sizler için oluşturduğumuz listeye mutlaka göz atın.

mekandan kısa bir video

Daha fazla video gelsin lütfen Youtube Kanalımız abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ormanya Ters Ev Kocaeli hakkında bilgiler

Bir iş adamının girişimleriyle inşa edilen Kocaeli Ters Ev, 18 Ocak 2021 tarihinden itibaren misafirlerini ağırlamaktadır. Avrupa’nın en büyük tabiat parkı olarak bilinen Ormanya sınırları içerisinde yer alan, her şeyi görmenizi sağlayan çok özel bir mekandır. Tepe taklak.

Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından memnuniyetle karşılanan Ters Ev, sıradan bir evde bulabileceğiniz her şeye sahip. Tek farkla, yürürken tüm unsurlar tavanda, başınızın üstünde!

İçeride bizi neler bekliyor?

Kocaeli Ters Ev görenleri kendine hayran bırakan bir mekan, içinde oturma odası, mutfak, banyo, yatak odası ve çok daha fazlası var. Evin baş aşağı yapılmış olması aslında mimari bir illüzyondan başka bir şey değil.

Kapıdan girdiğinizde sizi karşılayan girişten sonra Ters Evi’nin iki katlı olduğunu görebilirsiniz. İçeride, merdivenler hariç her şey baş aşağı yerleştirilmiş.

Girişte tavanda duran masa ve sandalyeler ilk bakışta inanılmaz bir durum yaratıyor. Banyoya gittiğinizde başınızın üzerinde duran tuvalet ve duşu görebilirsiniz.

Evin içinde dolaştığınızda evin değil baş aşağı durduğunuzu düşünmeye başlıyorsunuz. Sonuçta Ters Ev’i özel yapan da bu. Çünkü burada çekeceğiniz fotoğraflar sayesinde harika anılar biriktirebileceksiniz. O zaman bu çok özel yeri ziyaret etmek için Kocaeli gezilecek yerler listenizi yeniden düzenlemelisiniz.

Ziyaret saatleri ve giriş ücretleri: 2022

ziyaret saatleri: Bu güzel yeri 10:00 – 21:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

giriş ücreti: 0-3 yaş arası ücretsiz, 4-18 yaş arası 10 TL, 18 yaş üzeri 15 TL.

Ormanya Ters Ev Kocaeli Ulaşım

Tebük: Uzuntarla, 309. sc. No:63, Pk:41255 – Kartepe / Kocaeli

telefon: 0530520 26 41

nerede?: Ters ev, Ormanya Doğal Yaşam Parkı sınırları içerisinde yer almaktadır.

Nasıl gidilir?: Kocaeli – Sakarya D100 karayolu üzerinde Sakarya’ya giderken Özdilek ve Cengiz Topel havalimanlarını geçip 5 km uzaklıktaki Ormanya tabelalarını takip etmeniz gerekiyor. Tabelaları takip ettiğinizde kolayca Kocaeli Ters Ev’i bulacaksınız. Kendi aracınızla ulaşabileceğiniz Kocaeli Ters Ev’e gitmek için 281 ve 287 Uzunturla – Eşme otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın