medyauzmani.com
O Girl 4th’ün fragmanı yayınlandı mı? Yeni O Girl fragmanı yayınlandı mı? O Girl’ün yeni bölümünde neler olacak? – Özgün Fikirler

O Girl 4th’ün fragmanı yayınlandı mı? Yeni O Girl fragmanı yayınlandı mı? O Girl’ün yeni bölümünde neler olacak?

O kızİlk bölümü 21 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, Content House imzalı bir Türk dizisidir. O Girl 4’ün fragmanı yayınlandı mı? Yeni O Girl fragmanı yayınlandı mı? O Girl’ün yeni bölümünde neler olacak?

BU KIZIN KARİKATÜRÜ 4. BÖLÜM YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün 3. bölümünün ardından 4. fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugünkü bölümün ardından yeni bir fragmanın yayınlanması bekleniyor.

BİR

SONRAKİ BÖLÜMDE KIZA NE OLDU?

Kanal DMerakla beklenen O Girl dizisinin her bölümü 28 Eylül Çarşamba günü ikinci bölümü ile ekrana geldi. 28 Eylül Çarşamba günü ekrana gelen O Girl ikinci bölümünde neler yaşandı? Zenep ve Ozan’ın fotoğrafları O Girl’ün ikinci bölümünde ortaya çıktı. O Girl 2. Bölüm full izle! That Girl’ün ikinci bölümünde neler yaşandı? O Girl’ün oyuncu kadrosu kim? Başrollerini Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in paylaştığı O Kız dizisi Zeynep ve zihinsel engelli babası Kadir’in hikayesini anlatıyor! Zeynep için sıkıntılı günler başladı!

28 Eylül Çarşamba günü yayınlanan O Girl’ün ikinci bölümünde Zeynep ve Ozan’ın fotoğrafları basına yansıdı!

Sitare’nin fotoğrafları sosyal medyaya sızdırılınca Zeynep’in hayatının ortasına büyük bir bomba düşer. Kızın hayatı geri dönülemez bir şekilde değişmeye başlar. Zeynep ise başına gelenlerle baş etmeye çalışırken büyük bir değişimin eşiğinde olduğunun farkında değildir.

Olaylar ondan saklanmaya çalışılsa da Kadir, kendisini çevreleyen hikayelere ve bir çocuk olarak masumiyetine karışmaktan kendini alamaz. Sitare’nin kontrolünde yayılan görüntüler, Ozan’ın düştüğü durumdan kurtulmasını sağlayacak olsa da işler bir anda kaosa dönüşür. Zeynep, birkaç gün önce hayal bile edemediği inanılmaz şeyler yaşıyor. Bütün bunlar ona birkaç gün önce yapmayı asla düşünmediği şeyleri yaptırıyor. Ama organize olmak yerine, hayatı baş döndürücü bir hızla karmaşıklaşıyor.

Kız yeni bölümüyle her Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

O KIZ NE İŞİ OLUYOR?

Erkan Petekkaya muhteşem bir karakterle seyirciyle buluşacak. Dinamik bir karakterle ekrana gelecek olan başrol oyuncusu O Girl’de Kadir karakterine hayat verecek. 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşındaki bir çocuğun saflığıyla gördüğü Kadir’in hayatı ne kadar acımasız olursa olsun hayatındaki herkesi kucaklayacaktır.

Başarılı Sezin Akbaşoğulları merakla beklenen dizide Sitare’ye hayat veriyor. Sitare 30 yaşında güzel ve tehlikeli bir iş kadınıdır.Sadece güzelliği ve cinselliği ile değil, cool duruşu, karizması ve başarısı ile de harika bir kadındır. Dün bir reklam şirketinin patronu olmasına rağmen, güzel kokan açık burnu ile geleceğin sosyal medyada olduğunu öngördü ve sektördeki en köklü sosyal ağın sahibi oldu.

O KIZ ATIYOR

Erkan Petekkaya: Kadir

Sezin Akbaşoğulları : Sitare

Cengiz Orhon: Ozan

Dilin Doğar: Zeynep

Ahmet Mekin: İsmail

Dinçsoy’dan Ayrıl: Türkan

Orhan Kılıç: Fevzi

Ayten Uncuoğlu: Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır: Benim

Melih Selçuk: Salih

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım: Mustafa

Cem Kurtoğlu: Arkın

Deniz bakacak : Seda

Mustafa Konak: Yusuf

Gökdemir Nehri: Esma

Zeynep Sönmez: Seher

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın