https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Mali müşavirler 2021’de müşterileriyle olan sözleşmelerini yenilemeli mi? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Mali müşavirler 2021’de müşterileriyle olan sözleşmelerini yenilemeli mi?

Mali müşavirler 2021’de müşterileriyle olan sözleşmelerini yenilemeli mi?

GİB’de 2021 yılında akdedilen arabuluculuk ve sorumluluk sözleşmelerinde mükelleflere ilişkin herhangi bir değişiklik olmazsa güncelleme yapılacak mı?

2021 yılında yapılan arabuluculuk ve sorumluluk sözleşmelerinde mükellef değişikliği olmaması durumunda güncelleme yapılmayacaktır.


Uzun süredir maaşımı alamadığım için Ocak 2021’den itibaren vergi mükellefi sözleşmemi yenilemeyeceğim. 31.12.2020 tarihinde sözleşmem bitmesine rağmen noter aracılığıyla yenileyemeyeceğimi bildirmem gerekir mi?

Yeni yılda sözleşme yenilemeyeceğinizi bilmelisiniz.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın