medyauzmani.com
LUNC Aralık Ayında Bu Toplantılarda Olabilir! – Özgün Fikirler

LUNC Aralık Ayında Bu Toplantılarda Olabilir!

Kripto para grubu, Terra Classic (LUNC) fiyatının yıl sonuna kadar yüzde 570 oranında artmasını bekliyor. Bunun arkasında Binance tarafından da desteklenen yüzde 1,2’lik bir vergi yakma keyfi olduğu varsayılıyor. İşte daha fazlası…

CoinMarketCap çalışanları LUNC tahminlerini paylaştı

CoinMarketCap fiyat tahminleriyle kripto para topluluğu, son LUNC tahminlerini paylaştı. Topluluk, yıl sonuna kadar LUNC’nin mevcut fiyatı olan 0.0002918’den 0.001978 $’a yükseleceğini tahmin ediyor. Bu, mevcut fiyatından yüzde 577’lik büyük bir artışı temsil ediyor. Tahminler, Ekim ayında token başına yüzde 400 artarak 0,001457 dolara ne olacağının üstüne geliyor.

Kripto para topluluğunun tahminlerinin hiç gerçekleşmeyebileceğini not etmek önemlidir. Platformdan alınan veriler, ortalama LUNC tahmininin geçen ay yüzde 0,72 doğru olduğunu gösteriyor. Başka bir deyişle, LUNC hayranlarının bu tahminleri yapıyor olması mümkündür.

Terra Classic vergi yakma sorunlarıyla listede

kriptokoin.com Bahsettiğimiz gibi Terra Classic, Terra ekosisteminin bu yılın başlarında düşen yeni versiyonu. Terra’nın doğal çevresi yok edildikten sonra toplam tirajı 340 milyon jetondan 6.9 trilyona yükseldi. Son zamanlarda, LUNC destekçileri enflasyonla mücadele için bir teklif başlattı. Ayrıca tüm çevrimiçi işlemlere yüzde 1,2’lik bir tüketim vergisi eklediler. Lider Binance yangını körüklemeye yardımcı olduğu için Terra Classic’in fiyatı keskin bir şekilde yükseldi.

Borsa, tüm işlem ücretlerini (spot ve marj dahil) yakacağını açıkladı. Duyuruyu takiben, para biriminin değeri bu ayın başlarında yükseldi. Bahsedildiği gibi Binance CEO’su Changpeng Zhao yakılan parayı açıkladı. Borsanın o sırada 1.8 milyon dolar değerinde yaklaşık 5.6 milyar LUNC tokeni yaktığını da sözlerine ekledi. Binance’in bir sonraki LUNC token yakma işleminin 11 Ekim’de gerçekleşmesi bekleniyor. Yakma, işlem ücretleri ve LUNC kenarındaki alım satım hisseleri LUNC yakma adresine gönderilerek yapılır.

Dev balina, LUNC’un peşinde

Bu arada Terra Classic, büyük miktarda parası olan balinaları cezbeder. Özellikle sosyal medya platformu Twitter’da Gigantic Rebirth olarak bilinen popüler kripto para balinası, Terra Classic’e karşı yaklaşık 8 milyon dolar belirledi. Bu, Gigantic Rebirth’ün ikinci kez bu kadar büyük bir keşif yapması. Tüccar, çökmeden önce Terra’yı kısaltmasıyla kripto para birimi topluluğunda iyi biliniyordu. O sırada Do Kwon ile LUNA tokeninin fiyatının 92 doların altına düşeceği bir yatırım yaptı. Yazının yazıldığı sırada para yüzde 1.3’e kadar 0.0002939 dolardan el değiştiriyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın