medyauzmani.com
Kripto Milyarder Draper Bitcoin Sattı mı? Şimdi Ne Alıyor? – Özgün Fikirler

Kripto Milyarder Draper Bitcoin Sattı mı? Şimdi Ne Alıyor?

Cryptocurrency milyarderi Tim Draper, yeni bir röportajda Bitcoin’in hala her zamanki gibi yükseldiğini söylüyor.

Tim Draper Bitcoin’lerini sattı mı?

Tim Draper, Hotmail, Skype, Tesla ve hatta Theranos gibi erken teknoloji şirketlerinin erken dönem yatırımcılarından biridir. Protos ile yaptığı röportajda Bitcoin’lerini satmadığını söyledi. Bunun yerine, satın almaya devam ediyor.

Draper, 2014 yılında ABD hükümeti tarafından 17 milyon dolara satılan Silk Road’da polis tarafından ele geçirilen 30.000 Bitcoin’i satın aldı. Tezos ve Coinbase yatırımcıları, Bitcoin’in dünyanın en büyük para birimi olarak ABD dolarının yerini alacağına kuvvetle inanıyor.

Ünlü bir milyarder geleceğin Bitcoin olduğunu söylüyor

Draper, itibari paranın modasının geçtiğini söylüyor. Beklenenden daha fazla kişi Bitcoin satın aldığından, her bir kişinin ödemesi için BTC kullanacağız. Ancak Bitcoin’in CBDC’ler, diğer kripto para birimleri, PayPal ve Visa gibi birçok rakibi var. Draper, Bitcoin’e neden güvendiğini açıklıyor:

CBDC’ler Bitcoin için bir köprüdür. Yavaş yavaş insanları kripto para birimleri kullanmaya getiriyorlar. Diğer kripto para birimleri (Tezos gibi birkaçı hariç) merkezileştirilmiştir ve tüketiciler de merkezi gücün insafına kalmıştır. İnsanlar bunu gerçekleştirecek kadar akıllı.

Şimdi Bitcoin dışındaki kripto para birimlerine yatırım mı yapıyorsunuz?

Draper, Eylül ayı başlarında Girişimci Hindistan ile yaptığı röportajda bu soruyu yanıtladı. Web3’te, finansal kararlar alırken kendisinin ve ekibinin baktığı aşamalardan bahsetti:

Her türlü şeye bakıyoruz. Metaverse’de yeni eğlenceler arıyoruz, insanların bunu yapmasının yollarını arıyoruz. Metaverse’de işleri ve yeni pazarları olan yeni şirketlerimiz var. Baktığımız birçok ilginç şey var. Yaptığımız işler çok önemli… NFT’leri seviyoruz ve NFT’lere teknolojiden daha fazlası için bakıyoruz. NFT’ler, tıbbi kayıtlar veya ehliyet gibi uzun vadeli olabilir.

Crypto milyar, Web3 pazarının, metaverse ve NFT’nin yanı sıra ilk Blockchains tarafından yönetilen DeFi sektörünün takipçisidir. Bunun dışında sağlık alanında da yatırımlarına devam etmektedir.

kriptokoin.comTakip ettiğiniz üzere Tezos (XTZ), Tim Draper’ın bahsettiği altcoin projelerinden biri. Sonuçta ünlü milyardere göre piyasanın omurgası her zaman Bitcoin olacak. Protos ile yaptığı son röportajda, bazı BTC sorunları hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Şu anda sunacak daha çok şeyi olanlar daha büyük pazar gücüne sahip. Ancak Draper, piyasanın her zaman istikrara kavuşacağını söylüyor:

Piyasalar zamanla istikrar kazanma eğilimindedir. Daha fazla şirket birinci grupta olma eğilimindedir. İlk aşamadayız. Hiç kimse ödeyebileceğinden fazlasını ödünç almamalı, ama elbette alıyorlar.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın