medyauzmani.com
KOSGEB Küçük ve Mikro İşletmelere Ekspres Destek Programı başvuruları 3 Mayıs’ta başladı – Özgün Fikirler

KOSGEB Küçük ve Mikro İşletmelere Ekspres Destek Programı başvuruları 3 Mayıs’ta başladı

KOSGEB’den gelen mesajda, Kovid-19 pandemisinden etkilenen öncelikli sektörlerdeki küçük ve mikro işletmelerin faaliyetlerine devam edebilmeleri ve istihdam seviyelerini koruyabilmeleri için tasarlandı. “KOSGEB Küçük ve Küçük İşletme Ekspres Destek Programı” Başvurunun 29 Nisan 2021 tarihi itibarıyla kamuoyuna duyurulduğu ve başvuruların 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü başladığı belirtildi.

KOSGEB web sayfasının altında proje web sayfası açılmış olup, başvurular bu sayfa üzerinden alınacaktır.


Kaynak: İTKİB
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın