medyauzmani.com
Kingfisher’ın üçüncü fragmanı yayınlandı mı? Kingfisher’ın ikinci bölümünde ne oldu? Kingfisher’ın yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak? – Özgün Fikirler

Kingfisher’ın üçüncü fragmanı yayınlandı mı? Kingfisher’ın ikinci bölümünde ne oldu? Kingfisher’ın yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.yalıçapkını” dizisi çok yakında Star TV seyircisiyle buluşmaya hazır. Kingfisher’ın üçüncü fragmanı yayınlandı mı? Kingfisher’ın ikinci bölümünde ne oldu? Kingfisher’ın yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İŞÇİ NE ZAMAN KALIR?

Yalıçapkını her Cuma saat 20:00’de Star TV’de yayınlanıyor.

3. BÖLÜM TAŞIYICI AYRIMCILIK YAPILIYOR MU?

ve 826x90

Serinin ikinci bölümünün ardından üçüncü fragmanı yayınlandı.

BÖLÜM 3 YOLU KONTROL EDİN!

KONU BAŞLIĞI NEDİR?

Star’ın yeni dizisi Yalıçapkını yakında ekranlarda olacak, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halisi Ağa’nın (Çetin Tekindor) büyümüş torunu Ferit (Mert Ramazan Demir) ile evlenmeye karar vermesiyle ekrana gelecek. bir çocukla.

SONRAKİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Korhan ailesi; Suna yerine Seyran’ı istiyorlar. Kazım Bey evet der demez hazırlık başlar. Seyran bu karara karşı çıksa da halası Hattuç ve babası Kazım’ı ikna edemez. Seyran; Yusuf’tan kendisini Ferit’le evlenmekten alıkoymasını ister. Ancak Ferit, hayatında hiçbir şeyin değişmeyeceğini düşündüğü için bu evlilik için endişelenmez. Ferit ve Seyran için aksiyon günleri başlamak üzeredir.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği ve hikayesini Gülseren Budaıcıoğlu’nun üstlendiği Kingfisher’da; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolleri üstlendiğinde; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altug, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Kalatoğulları, Kalatoğulları, Selekıtı, Kalatoğulları, Kalatoğulları, Seleguri gibi isimler de Gezeri’de bulunmaktadır. ‘bu grup. Mehmet Barış Günger, Burcu Alptekin’in yönettiği Yalıçapkını adlı oyunu yazacak.

Yalıçapkını Oyuncular

Afra Saraçoğlu

Mert Ramazan Demir

Çetin Tekindor

Şerif Sezer

Gülçin Santırcıoğlu

Emre Altuğ

Gözde Kansu

Ersin Arıcı

Beril Pozam

Doğukan Polat

bu Altuğ

Öznur Serçeler

Hülya Duyar

Diren Polatoğulları

Sezin Bozacı

Yiğit Tuncay

Otobüs Buse Kahraman

Cansu Fırıncı

Selen Özbayrak

Umut Gezeri

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın