medyauzmani.com
Ken Block’tan Audi S1 ​​​​Hoonitron ve Electrikhana – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Ken Block’tan Audi S1 ​​​​Hoonitron ve Electrikhana – Fikirler – fikirler.net.tr

CARMEDYA.COM – AudiAudi Sport quattro S1’den ilham alan özel Audi S1 ​​elektrikli versiyonu Hoonitron, Ken Block tarafından Las Vegas’taydı.

Amerikalı pilot Ken Block’un kendisine özel yaptığı Hoonitron makinesiyle çekilmiş özel bir videosu yayınlandı.

Ken Block, Audi S1 ​​”Hoonitron ve Audi Tradition’ın diğer modellerini kullandığı özel filminde özellikle geceleri mükemmel fotoğraflar sunmuştur. Bu videoda Ken Block ve Audi S1 ​​​​Hoonitron gerçekleştirmektedir. Le Mans efsanesi Tom Kristensen dahil Las Vegas’ın ünlü yerlerinde.

İki elektrikli motor, dört tekerlekten çekiş, yüksek güç, karbon fiber şasi ve motor sporlarının yönetim organı olan FIA tarafından belirlenen güvenlik standartları, S1 Hoonitron’u çok kısa yapıyor. S1 Hoonitron’un tüm geliştirme çalışmaları, Audi Design baş tasarımcısı Marc Lichte tarafından yönetilen Neckarsulm’daki Audi Sport tarafından gerçekleştirildi.

Electrikhana videosundaki S1 Hoonitron’a ek olarak Audi Tradition; Audi 90 IMSA GTO (1989), Audi 200 Trans Am (1988), Audi Sport quattro S1 Pikes Peak (1987), Audi quattro Gruppe B A2 (1984) ve R8 LMP ve Audi R18 e-tron quattro modelleri de düzenlendi. Le Mans yarışında kazandığı dokuz zaferle rekor kıran sürücü Tom Kristensen, aynı zamanda otomotiv endüstrisine kısa süreli bir ziyaretçi.

<

böl>

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın