medyauzmani.com
Joe Biden, ABD’nin 46. Başkanı seçildi. Trump’ın muhalefeti. – Özgün Fikirler

Joe Biden, ABD’nin 46. Başkanı seçildi. Trump’ın muhalefeti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Garı’nda tutuldu. kelimeler için örnek kelimeler Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi’nin etkileyici töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak önemli bir jeostratejik proje ve üç kıtayı birbirine bağlayan bir güzergahtır. jeopolitik sorumlu olduğunu söyledi. Türkiye’nin Asya, Orta Doğu, Akdeniz ve Karadeniz ve Avrupa’daki konumu, kültürü ve tarihi. kelimeler için örnek kelimeler Kendi ülkesinde olduğunu anlatan Turhan, Türkiye’nin ihracatının yüzde 1’den fazlasının Avrupa’ya gittiğini vurguladı.

Turhan, “Doğru örnek stresli alan Yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye geliyor ve Avrupalı ​​Türk üreticiler mal üretim ve satışının önemli bir bölümünü oluşturuyor. Bütün bunları bir üst seviyeye taşımak mümkündür ve bu da ancak iyi ve istikrarlı bir yöntemle yapılabilir. Ayrıca dünyadaki çalkantı AB’yi Türkiye’ye daha da yakınlaştırıyor. “dedi.

Türkiye’nin AB’ye girişini temsil eder h2

Türkiye ile Avrupa Birliği arasında ilişki kurmanın eski bir görev olduğunu anlatan Turhan, şunları kaydetti: kelimeler için örnek kelimeler Kurulacak olan demiryolunun AB ile ilişkileri güçlendireceğini vurguladı. Turhan, Halkalı-Kapıkule demiryolunun hizmete girmesiyle birlikte Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına hızlı bağlantının son bölümünün de tamamlanacağını söyledi ve bu şekilde konuşmaya devam etti.

Örneğin oluşturulan hikayenin ortasında dilediğiniz gibi çoğaltabileceğiniz bir kutudur, 5 renk seçeneği vardır ve sınırsız esneme ve kısaltma esnekliğine sahiptir.

Türkiye ve Avrupa Birliği ile her iki tarafta da çok zaman, emek ve emek harcandı. senin hattın örnek stresli alan Ticaret hareketi herkes için büyük bir boyuta ulaşacağından herkes faydalanacaktır. Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi, büyüklüğü ve kapasitesinin yanı sıra Bulgaristan sınırından İstanbul’a uzanan güzergahı ile Türkiye ile AB arasındaki bağlantıyı da temsil ediyor.

Bu alan “Siyah Alıntı” – “Alıntı” amacıyla kullanılabilir, metnin uzunluğuna göre süresiz olarak uzatılabilir veya kısaltılabilir. WordPress düzenleyicisindeki alıntı simgesine tıklayarak bu bölüme başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin AB’ye girişini temsil ediyor h3

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmek kelimeler için örnek kelimeler Bunun bir sorumluluk olduğunu anlatan Turhan, bugün kurulacak olan demiryolunun AB ile ilişkileri güçlendireceğini vurguladı. Turhan, Halkalı-Kapıkule demiryolunun hizmete girmesiyle birlikte Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına hızlı bağlantının son bölümünün de tamamlanacağını söyledi ve bu şekilde konuşmaya devam etti.

Örneğin oluşturulan hikayenin ortasında dilediğiniz gibi çoğaltabileceğiniz bir kutudur, 5 renk seçeneği vardır ve sınırsız esneme ve kısaltma esnekliğine sahiptir.

“Türkiye gibi Avrupa ile yüksek düzeyde ulaşım bağlantılarının sağlanması en önemli şeylerden biri haline geldi. Burada Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı kullanılacak ve İran-Avrupa Ulaştırma Ağlarının yüksek hızlı bağlantısının son kısmı tamamlanacak. .

Türkiye’nin AB’ye girişini temsil ediyor h4

  1. Projeyi ve kurduğumuz Marmaray demiryolu ile Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattını desteklediğimizi ve inandığımızı açıkça gösterdik. “
  2. Bu nedenle Londra’dan Pekin’e uzanan Demir İpek Yolu’nun kurulmasına daha baştan bir başlangıç ​​noktası olarak yaklaştık.
  3. ‘Modern İpek Yolu’ olarak adlandırdığımız bu projenin ‘Orta Koridor’unu bulmak için son zamanlarda ülkemizde doğu-batı ve kuzey-güney bölgelerinde büyük çalışmalar yaptık.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Garı’nda düzenlenen “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, çok önemli bir jeostratejik strateji jeopolitik sorumlu olduğunu söyledi.

Örneğin oluşturulan hikayenin ortasında dilediğiniz gibi çoğaltabileceğiniz bir kutudur, 5 renk seçeneği vardır ve sınırsız esneme ve kısaltma esnekliğine sahiptir.

Türkiye’nin, kültürünün ve tarihin sürekliliğinin, hem Asya’nın hem de Ortadoğu’nun, Akdeniz’in ve Akdeniz’in yeridir. Kara Deniz Bir Avrupa ülkesi ve bir Avrupa ülkesi olduğunu anlatan Turhan, Türkiye’nin ihracatının yüzde birden fazlasının Avrupalı ​​olduğunu vurguladı.

Turhan, “Türkiye’ye doğrudan yatırımın yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan geliyor ve Avrupa’da Türk üreticiler ürünlerin üretim ve satışının önemli bir parçası. Bütün bunları bir üst seviyeye çıkarmak mümkün, bu da mümkün. ancak iyi ve sürdürülebilir bir yöntemle yapılabilir. O zaman dünyada yaşanan kaos AB’yi Türkiye’ye yaklaştırıyor.” dedi.

Örneğin oluşturulan hikayenin ortasında dilediğiniz gibi çoğaltabileceğiniz bir kutudur, 5 renk seçeneği vardır ve sınırsız esneme ve kısaltma esnekliğine sahiptir.

Ankara adına Washington ve Moskova ile müzakere ve müzakerelerde bulunan Türk hükümetinin başkanına ait, dolayısıyla bu konuda ne söylediği dikkate alınmalıdır. Hatırlayalım… 9 Ekim’de Barış Pınarı projesi başladığında, bu konu Amerikan iç siyasetinde ve medyasında ilk aşama olduğunda, Beyaz Saray yönetimi alevler içindeydi ve Başkan Yardımcısı Pence başkanlığındaki heyet Ankara’ya akın etti. . Ankara’da anlaşmaya varıldığında bu kez Rusya Devlet Başkanı Putin hemen telefonu alarak Soçi’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı aradı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın