medyauzmani.com
İşte Bu Hafta İzlemeniz Gereken 5 Kripto Para Birimi! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

İşte Bu Hafta İzlemeniz Gereken 5 Kripto Para Birimi! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Popüler meme jetonu Dogecoin (DOGE), son birkaç gün içinde %100 yatırım getirisi sağladı. Ayrıca, kripto para piyasası, Bitcoin’in (BTC) 20.000 doların üzerinde kapanmasıyla büyük kazançlar elde etti. Böylece kripto piyasası yeni haftaya şansla başladı. Ancak, kesinliğin olmadığı yerlerde hedeflere sahip olmak çok önemlidir. Kripto uzmanı James Obonde, bu hafta dikkat edilmesi gereken en iyi 5 kriptoyu paylaşıyor.

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) ilkidir.

Grafikten, BTC fiyatı 19.200 dolarlık alanı geçti. Ayrıca, BTC fiyatı 20.500 doların üzerinde güçlü bir destek sağladı. Daha sonra 20.800 dolara yükseldi. Aylık kapanışlardan önceki haftalık kapanışlar daha sıktı. Bu nedenle önümüzdeki birkaç gün içinde BTC fiyatının artışını görmemiz mümkün.

BTC günlük fiyat tablosu / Kaynak: Tradingview

BTC, yazı yazılırken 20.400 dolardan işlem görüyor. BTC, fiyatın yükselmesi için büyük bir direnç görevi gören 21.200 $ bölgesinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 21.200 doların üzerinde bir kırılma olursa ve desteğin kurulmasıyla kapanırsa, birçok satıcı için mutlu bir yer olarak hareket eden 22.000 dolarlık alana bir ralli mümkündür.

İkinci sırada lider altcoin Ethereum (ETH) yer alıyor.

kriptokoin.comTakip ettiğiniz gibi, Ethereum “Konsolidasyon” öncesinde 2.030 dolarlık bir artış gösterdi. Ancak daha sonra gücünü kaybetti. Ancak son haftalarda BTC’den daha iyi performans gösterdi. ETH fiyatı 2.030 dolara düştü. Bu, ETH için güçlü bir direnç gibi görünüyor. Fiyat, alım emirlerine yol açan 1.260$ alanına düşüşe devam etmeden önce 1.570$ bölgesinde işlem görüyor.

Günlük fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

ETH, günlük dönemde 1,620 dolardan 50 Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) üzerinde 1.720 dolarlık alana yükselmek istiyor. Ethereum yükseliş eğilimini sürdürürse, 1.720 dolarlık fiyat düzeltmesini ve büyük teklifi çok önemli bir nokta olarak görmemiz mümkün.

Üçüncü kripto para Binance Coin (BNB)

BNB’nin fiyatı 327 dolarlık dirençte reddedildi. Bu, BNB’nin yüksek bir seviyeye ulaşmasına neden oldu. Ayrıca fiyatın 260 dolarlık alana düşmesine ve önemli desteği kaybetmesine neden oldu. BNB, siteden 300 $ alarak geri ödeme ile hızlı bir şekilde yanıt verdi.

BNB günlük fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

Bu arada, BNB reddedilmesine rağmen istikrarlı durumunu korudu. 335 doların üzerinde bir kırılma, BNB’nin 400 dolar ve muhtemelen 450 dolarlık alanı izlemesi muhtemel. Para birimi, 50 ve 200 EMA’ya karşılık gelen 300 dolarda iyi bir destek buldu. BNB’nin öncülük etme şansına sahip olması için istikrarlı olması gerekiyor.

Chainlink (LINK) dördüncü sırada.

Chainlink’s (LINK) uzun süredir devam eden grubundan çıkmaya hazırlanıyor. Bu alanlarda, para birimi 50 EMA’nın üzerinde yükselen aktivite göstermeye devam etti.

Günlük fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

LINK’in ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde, LINK fiyatının 9,5$ bölgesine yükselmesi için 8$’ın üzerine çıkması ve savunma yapması gerekiyor.

Solana (SOL) için yazardır.

Solana’nın fiyatı, piyasanın umut verici göründüğü için 40$’lık bölgeye taşınmak istiyor. Böylece SOL, azalan üçgenden iyi bir hacimle çıktıktan sonra güçlü bir düzeltme yaptı.

SOL günlük fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın