https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
ISO: Seri Üretimde Eklemeli İmalat Teknolojileri Webinarı 25 Kasım 2020 - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » ISO: Seri Üretimde Eklemeli İmalat Teknolojileri Webinarı 25 Kasım 2020

ISO: Seri Üretimde Eklemeli İmalat Teknolojileri Webinarı 25 Kasım 2020

ISO – Web Üzerinden Seri Üretimde Ek Üretim Teknolojileri

Tarih: 25 Kasım 2020

Saat: 14:30 – 15:30

Webinarımızda dijital fabrikalar, eklemeli imalat teknolojileri, endüstriyel uygulamalar, yeni teknolojiler, mevcut teknolojilerin eksiklikleri, geliştirilmesi gereken alanlar ve Türkiye ve dünyadaki tipik uygulamalar ele alınacaktır.

Webinar 25 Kasım 2020 tarihinde 14:30 – 15:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom altyapısı kullanılarak gerçekleştirilecek olan webinar günü katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

Webinar günü, başlangıç ​​saatinden 10 dakika önce linke tıkladığınızda webinarın yapılacağı sınıfa giriş yapmış olursunuz.

Zoom’u siteden indirebilirsiniz.

Eğitim yeri: Çevrimiçi / Yakınlaştır

Ücretler ve kayıt:
Abonelik ücretsizdir.

Kayıt olmak için tıklayın.

Antrenör: İbrahim Güzel, Kıdemli Uzman, Arçelik

Lisans ve lisansüstü eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği ve İşletme Teknolojileri Yönetimi bölümlerinde tamamlamıştır. 13 yıl Arçelik A.Ş’nin üretim ve üretim teknolojileri departmanlarında çalışarak birçok projede aktif rol aldı. Halen ARGE, Garage ve Maker Lab bünyesinde Eklemeli İmalat Teknolojileri alanında çalışmaktadır. İlgi alanları plastik üretim teknolojileri, silikon kalıplama, endüstride dijital dönüşüm ve eklemeli imalat teknolojileridir.


Kaynak: ISO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın