https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İngiltere’nin Eylül ayı faiz kararı piyasa beklentileri doğrultusunda %0,10 olarak açıklandı. - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » İngiltere’nin Eylül ayı faiz kararı piyasa beklentileri doğrultusunda %0,10 olarak açıklandı.

İngiltere’nin Eylül ayı faiz kararı piyasa beklentileri doğrultusunda %0,10 olarak açıklandı.

yurtdışındaki gelişmeler

• Ağustos ayında ABD’de inşaat izinleri 1.728 milyon ile piyasa beklentisini aştı.
Ayrıca aynı ayda 1.615 milyon konut başlangıç ​​rakamı ile piyasa beklentilerinin üzerinde açıklandı.
• Ağustos ayı için ABD Mevcut Ev Satışları, 5.89M olan piyasa beklentisinin biraz altında düştü ve 5.88M olarak bildirildi. Aynı ayda Yeni Konut Satışları 740 bin ile 714 bin olan pazar beklentilerinin üzerinde gerçekleşti.
• ABD’de federal fonlar için hedef oran piyasa beklentilerine paralel olarak %0,25 olarak açıklandı.
• Amerika Birleşik Devletleri’nde 351.000 kişi işsizlik maaşı için başvurdu. Pazar beklentisi 320.000 kişinin başvurmasıydı.
• ABD’de Eylül ayı Üretim PMI, 61,5 olan piyasa beklentilerinin biraz altında 60,5 olarak açıklandı.
• Eylül ayı ABD Hizmet Satın Alma Yöneticileri Endeksi (PMI), 55 olan piyasa beklentisinin hemen altında 54,4 olarak açıklandı.
• Euro Bölgesi Eylül ayı İmalat PMI, 60,03 olan piyasa beklentisinin altında 56,1 olarak açıklandı.
• Euro Bölgesi’nde Eylül ayı Hizmet Satın Alma Yöneticileri Endeksi (PMI) 58,5 olan piyasa beklentisinin altında 56,3 olarak açıklandı.
• İngiltere’de Eylül ayı faiz oranı kararı piyasa beklentilerine paralel olarak %0,10 olarak açıklandı.


Kaynak: TOBB Ekonomi Bülteni
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın