medyauzmani.com
İki kaburgamı kırdım ameliyat mümkün değil – Özgün Fikirler

İki kaburgamı kırdım ameliyat mümkün değil

Azerbaycan’da meydana gelen trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, tedavi gördüğü Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanelerinden taburcu edildi. Yıldırım bunu hastanenin önünde söyledi.

Binali Yıldırım’ın söylediği başlıca noktalar:

Çeşitli açılımlar ve karışıklıklar nedeniyle heyet olarak Azerbaycan’a gittik. Dönüş yolunda ben, İstanbullu vekilimiz ve korumamızın içinde bulunduğumuz araç kaza yaptı, biz küçük bir kaza geçirdik, biz de büyük bir kaza geçirdik. Rabbimize şükrediyoruz, elde ettiğimiz sonuçları tehlikenin büyüklüğüne göre saklıyor ve koruyor. Ülkemizin duaları, arkadaşlarımızın ve ailemizin duaları… bu kazalardan ve yaralanmalardan kurtulmamıza yardımcı oldu.

“RULMANLARIMDAKİ YATAKLAR DEĞİŞTİRİLEMEZ”

Kaza sonucunda kafamda iki ameliyat gerektiren bir kesik oluştu. Ayrıca köprücük kemiği dini gruptan ayrılmıştır. Bu operatör tarafından düzeltildi. İki kaburga kemiğim kırıldı yapacak bir şey yok zamanla iyileşir. Vücudun farklı bölgelerinde kas ve doku morlukları vardır, zamanla iyileşirler. Bir haftadan kısa bir süre sonra Azerbaycan’da ilk müdahale gerçekleşti, helikopterle Azerbaycan’daki hastaneye kaldırıldık.

Cumhurbaşkanımızın doktorları her zaman bizimle ilgilendiler. Azerbaycan’daki ilk eylemin ardından hava ambulansı ile köyümüze geldik Çam Sakura’da tam destek vermeye devam ettik.

“CERRAHİ SÜRELERİ”

Birkaç cerrahi tedavi vardır. Başımdaki yırtık cerrahisi ve onarımı konusunda uzman olan Ömer Özkan hocamıza ve İstanbul ortopedi uzmanı Elçin hanıma teşekkür ederim. Köprücük kemiği ile dünya çapında tanınan, aynı zamanda Cumhurbaşkanımızın doktoru olarak da görev yapan Mehmet Demirhan ve ekibine ayrıca teşekkür ederim.

“İLAÇLARIM EVDE TAKİP DEVAM EDİYOR”

Kazadan hemen sonra Azerbaycan’a gelen aileme, eşim Semiha Hanım’a, çocuklarım Bahar Büşra, Erkam ve Bülent’e ve desteklerinden dolayı tüm aileme çok teşekkür ederim. biz iyiyiz Bundan sonra desteğimiz evde de devam edecek. Gerekirse doktorlarımız her zaman gerekli tedaviyi sağlar. Her türlü soruna rağmen 7/24 bizi ziyarete gelen tüm dostlarım, hemşehrilerim ve dostlarım beni hiç bırakmadı.

Milletimiz çok sayıda geldi. Namazlarını kıldılar. Ben de böyle bir milletin çocuğu olmaktan gurur duydum.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın