medyauzmani.com
Heartbreak’i canlı izle! TRT 1 Heart Ending 1. Bölüm canlı izle! Heart Dead yeni bölümünde neler olacak? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Heartbreak’i canlı izle! TRT 1 Heart Ending 1. Bölüm canlı izle! Heart Dead yeni bölümünde neler olacak? – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

kalp kırıklığıİlk bölümü 1 Kasım 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin, senaryosunu ise Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Gold Film imzalı bir Türk televizyon dizisidir. Heartbreak’i canlı izle! TRT 1 Heart Ending 1. Bölüm canlı izle! Heart Dead yeni bölümünde neler olacak?

KALBİNE BAK, BABA YAŞIYOR!

SONRAKİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Yıllardır kocası tarafından tacize uğrayan Cennet, hastane odasının penceresinde tabelasını gören avukat Zeynep’i arar. Öldüğünde açılması için bir mektup verir. Zeynep’in vasiyeti bu mektuptur; Suç duyurusudur. O günden sonra Cennet’in kocası Yılmaz ve çocukları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatı çok değişecektir.

KALP KONUSU NEDİR?

Büyüleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran karşısına kapatmaya hazırlanan Kalbin Sonu dizisi, kişilik bozukluğu olan bir adam ile çocuklarıyla birlikte hayatta kalmaya çalışan bir kadının duygusal hikayesini ekrana getirecek. Baş rollerde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’yı bir araya getiren proje; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay ve İlayda Ildır gibi başarılı isimler katılıyor. Heartbreak’in yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar yazıyor. “Ölmem ne kadar sürdü bir bilsen” Bazı hikayeler sondan başlar. Cennet’in hikayesi gibi… Hayatı boyunca sessiz kalan bir kadındı; İşkence gördü, korktu, gitti… Ölmeden önce bir mektup bıraktı. Son haykırış: “Keşke ölmemin ne kadar sürdüğünü bir bilsen!”

KALP OYUNCULARI KİMDİR?

Bingöl yok

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

rozet göbekleri,

Özlem Ulukan

Timur Elkebaş

Mesut Akü

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın