medyauzmani.com
HDP’den aylar sonra inanılmaz çıkış! tablo 6 onayı – Özgün Fikirler

HDP’den aylar sonra inanılmaz çıkış! tablo 6 onayı

Seçimlere az bir süre kaldı, insanlar partilerin ne yapacağını merak etmeye başladı. Şubat ayında başlayan 6. toplantıya katılmasalar da 6. masa ile çalıştığını iddia eden HDP, geçtiğimiz aylarda yeni anlaşmaya katıldığını açıkladı. Yeni anlaşmayla tarafını az çok ortaya koyan HDP hala 6’lı masayı destekliyor mu merak ediyorum. aylar sonra net bir açıklama ile.

“GÜÇLERİMİZLE YAPACAĞIZ”

Mithat Sancar, “Emek ve Özgürlük İttifakı ile Altı Masa arasındaki fark nedir” sorusu üzerine, “Yapabileceğimiz tek şey gruplarımıza katılmak. HDP olarak kurduğumuz Emek ve Özgürlük İttifakı ile birlikte, nerede olursak olalım insanların sesine kulak vermeye çalışırız masada ve ziyafet salonunda yolumuzu ayırmayız politikamızı insanlarla konuşarak, insanları dinleyerek ve onlarla her zaman etkileşimde bulunarak yaparız. Bundan sonra da tüm önemli konularda aynı politikayı izlemeye devam edeceğiz.Emek ve Özgürlük İttifakı büyüyecek.Önümüzdeki en önemli hedef bu birlikteliği birçok gruba yaymak;tüm toplumu içine alacak bir genişliğe ulaşmalıdır. mazlumlar, mazlumlar, ihmal edilenler ve mazlumlar.”

“İNSANLARIN TUTMASI İÇİN TABLO 6’YI BIRAKIYORUZ”

Sancar konuyla ilgili sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu hedefe ulaşmak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Ama insanlarımız bilmeli ki başka bir yol daha var. Adaletsizliği sona erdirecek, adaleti koruyacak, bu zulme karşı savaşacak, özgürlüğü koruyacak, yalanın gücüne karşı doğrunun peşinden gidecek başka bir yol inşa edeceğiz. Sadece seçimlerde değil, seçimlerden sonra da emekçiler lehine demokrasi ve özgürlüğün ateş gücü, yeni bir başlangıç ​​olacağız. Bugün yaptığımız tüm bu adaletsizliklere karşı çok paydaşlı dayanışmayı sağlamaktır. Nitekim Emek ve Özgürlük İttifakı diğer iki ittifaktan önemli noktalarda ayrılmaktadır. Hayatı iş lehine düzenlemeye ve özgürleştirmeye başladı. Diğer sendikalardan, Halk Birliği’nden bahsetmek istemiyorum.Konuşmamda Halk Birliği’nin çöküşünü ve gücünü örneklerle anlattım. tüm insanlar. Ancak bunun ciddi sorunlara kesin bir alternatif sağlamada başarısız olduğunu da iddia ediyoruz. “

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın