https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haziran ayı nakdi ücret destek ödemelerinin ödemeleri 8 Temmuz’da başlayacak - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Haziran ayı nakdi ücret destek ödemelerinin ödemeleri 8 Temmuz’da başlayacak

Haziran ayı nakdi ücret destek ödemelerinin ödemeleri 8 Temmuz’da başlayacak

Bakan Selçuk: “Haziran ayı nakdi ücret desteği ödemeleri 8 Temmuz’da başlayacak.”

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Haziran ayı nakdi ücret desteği ödemelerinin 8 Temmuz’dan itibaren başlayacağını bildirdi.

Haziran ayı ödemeleri 8 Temmuz – 10 Temmuz tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

Bakan Selçuk, “Yoğunlaşmayı önlemek amacıyla Haziran dönemi nakdi ücret desteği ödemeleri 8-10 Temmuz tarihleri ​​arasında yapılacak. 15 Mart’tan sonra iş akdi feshedilen ancak Temmuz ayında işsizlik ödeneğine hak kazanamayan işçilere, işverenleri tarafından ücretsiz izne ayrılan ve kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayan işçilere ödemeler Temmuz ayında yapılacak. 10. dedi.


Kaynak: Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Duyurusu 02.07.2020
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın