medyauzmani.com
God of War Ragnarok Geliştirme Tamamlandı – Özgün Fikirler

God of War Ragnarok Geliştirme Tamamlandı

Yaklaşık bir ay çıkacak Savaş Tanrısı Ragnarokgelişimi bitti.

Yapımcı stüdyo Sony Santa MonicaTwitter’da yaptığı açıklamaya göre, savaş tanrısı Ragnarok “altına” ulaştı ve geliştirme çalışmaları tamamlandı. Bu, oyunun 1.0 sürümüne ulaştığı ve blu-ray disklere yazılmaya hazır olduğu anlamına gelir.

savaş tanrısı Ragnarok’un geliştirilmesinin sona ermesiyle birlikte geliştirici ekip, oyunun çıkış tarihine kadar hataları düzeltmeye ve işlevselliği iyileştirmeye devam edecek. Bu şekilde ilk günün güncellemeleri yayınlandığı gün yayınlanacaktır.

Santa MonicaAçıklama aşağıdaki gibidir:

savaş tanrısı Ragnarok’un altın olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Santa Monica Studio ve tüm ortaklarımız adına, geliştirme süreci boyunca bizi destekleyen hayranlarımıza teşekkür ederiz. Çıkış tarihi yaklaşıyor, yani oyunu 9 Kasım’da oynayabilirsiniz.”

2018’deki God of War’ın doğrudan devamı olan God of War Ragnarok, Kratos ve Atreus’un İskandinav macerasına son veriyor. Türkçe altyazı desteğiyle sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5’te 9 Kasım’da çıkacak.

God of War Ragnarok Saatleri Açıklandı

Son zamanlarda, oyunun uzunluğu hakkında yorum yaptı. Dolayısıyla God of War Ragnarok’un ana hikayesini tamamlamak yaklaşık 20 saat sürecek. Özellikleri olan tüm oyunları tamamlamak 40 saat sürecektir. İlk oyunun aksine, 9 Realms’in tamamı God of War Ragnarok’ta tamamen oynanabilir olacak.

?

Kaynak: SaveButton / Gamegar

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın