https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Gekap’tan sorumlu olmayan bir firma yanlışlıkla Gekap beyannamesi verirse ne yapmalıdır? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Gekap’tan sorumlu olmayan bir firma yanlışlıkla Gekap beyannamesi verirse ne yapmalıdır?

Gekap’tan sorumlu olmayan bir firma yanlışlıkla Gekap beyannamesi verirse ne yapmalıdır?

Gekap beyannamesi verilmemesi gereken mükellef için sistemden kaynaklanan ihmal nedeniyle ikinci dönemde büyük defter beyannamesi sisteminde beyanname verilmiştir. Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Gekap sorumluluğu kapanacaktır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıdaki kılavuza bakın.


Firmamız karton alışveriş poşeti imalatı ve ihracatı yapmaktadır. Yerel pazarda nadiren satarız. Gekap beyannamesi vermeli miyiz?

01/07/2020-31/12/2020 tarihleri ​​arasındaki işlemlerde GEKAP beyannamesi 31/01/2021 tarihine kadar ambalaj malzemesi olarak verilecektir. Aşağıdaki bağlantıya bakın.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın