medyauzmani.com
Fon Efsanesi ve ABD Politikacısı: Bu Kripto Para Birimi Patlayacak! – Özgün Fikirler

Fon Efsanesi ve ABD Politikacısı: Bu Kripto Para Birimi Patlayacak!

Hedge fon efsanesi Paul Tudor Jones ve eski ABD’li politikacı David Gokhshtein, kripto para piyasasında neden bir patlama beklediklerini paylaştılar.

David Gokhshtein, kripto para piyasasının patlamak üzere olduğunu söyledi

Bir politikacı olarak bilinen Gokhshtein, Bitcoin hakkındaki düşüncelerini de paylaştı. Tweet’ine göre lider, kripto para biriminin yakında patlayacağını umuyor. Gokhshtein daha önce benzer Shiba Inu ve XRP’yi tweetledi. Şimdi birkaç ay sonra Bitcoin’in yükselişine geri döndü.

Ekim ayına kadar, Bitcoin fiyatı tekrar 20.000 dolarlık alana ulaşabildi. Ayrıca Ekim’de ortalama 20.395$ ile rekor kırdı. Ancak daha sonra Eylül ayı istihdam raporunun yayınlanmasından sonra 19.700 dolara düştü. ABD Çalışma Bakanlığı, borsanın düşüşüne önemli ölçüde katkıda bulunan, beklenenden daha güçlü bir işsizlik raporu yayınladı. Rapor, işgücü piyasasına eklenmesi beklenen 255.000 yeni iş yerine 263.000 yeni işten söz ediyor. Böylece işsizlik %3,7’den %3,5’e düştü.

Sonuç olarak, ABD borsası ve Nasdaq endeksi vadeli işlemleri düştü ve Bitcoin’i onlarla birlikte dağdan aşağı çekti. Gokhshtein, rapordan kısa bir süre sonra bir piyasa çöküşü sırasında “Bitcoin yakında buradan patlamalı” dedi.

Gokhshtein yalnız değil, Tudor Jones’ta Bitcoin patlamasını bekliyor

Hedge fon efsanesi Paul Tudor Jones, kıtlığı nedeniyle gelecekte Bitcoin fiyatının önemli ölçüde artmasını bekliyor. Yakın tarihli bir CNBC röportajında, hedge fon efsanesi, portföyünün “çok küçük” bir kısmının hala Bitcoin’de olduğunu söyledi. Tudor Jones, “Ona her zaman biraz para verdim” diye ekliyor. Ona göre Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar daha fazla para olduğu için “bir noktada” daha fazla takdir edilecek. Jones, “Bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ama olacak” diyor. Aslında milyarder, tüm kripto para birimlerinin daha yüksek fiyatlarla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Makro belirsizlik kripto para piyasası için büyük bir fırsat sunuyor

Jones, belirsizlikle dolu geniş alanların yatırım için en iyisi olduğuna inanıyor. Jones’a göre, Fed’in faiz artırımının sonuçlarını henüz duymadık.

Jones, ABD maliye politikasının 2018’e kadar hedefte olduğunu söyledi. Ancak 2020’de Fed, pandemi sırasında ekonomiyi desteklemek için önemli ölçüde arttı. Daha sonra tedavisini hızla değiştirmek için adımlar attı. büyük bir dalgalanmayı tetikleme hızı. Jones, Fed hakkında şunları söylüyor:

Enflasyon diş macunu gibidir. Tüpten bir kez çıkardığınızda, geri takmak zordur. Fed ağızlarından bu tadı çıkarmaya çalışıyor

Jones ayrıca son 12 yılda para politikasıyla ilgili pek çok deney yapıldığını söylüyor. Ancak merkez bankası şimdi tam bir U dönüşü yaptı. kriptokoin.comGörüldüğü gibi faiz oranlarındaki yükseliş sadece ABD’yi değil tüm dünyayı etkiledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın