medyauzmani.com
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Zavallı! Merak etmeyi bile bıraktık artık – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Zavallı! Merak etmeyi bile bıraktık artık – Fikirler – fikirler.net.tr

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Polis Akademisi Emniyet Müdürleri Eğitim Merkezi’nin 6. Dönem Mezuniyet töreninde konuştu. Erdoğan’ın öne sürdüğü ana noktalar şunlardı:

Terör örgütlerinin hedefi olan Emniyet Müdürlüğü’nü sadece devlete ve ülkeye hizmet edecek bir sistem oluşturduk.

Polis Akademimizin önümüzdeki dönemde uluslararası arenada başarısını ve gücünü artırarak küresel bir vitrin haline geleceğine inanıyorum.

Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun en önemli yönlerinden biri barışı teşvik etmektir. Türkiye’nin yüzyılı merhamet ve şefkat çağı olacaktır. Sen bir garantisin.

KILIÇDAROĞLU BİNA’DA NELER OLUYOR

Suçlulara, uyuşturucu satıcılarına veya sapkın gruplara kaptıramayacağımız tek bir çocuğumuz var. Devletimizi, hükümetimizi, cari açığı ve uyuşturucudan aldıkları parayı kapatacaklarını söyleyen siyasetin içindeki zavallılara bir sözüm var: Yarın söyleyeceğim. Şu anda hükümetimiz uyuşturucuyla mücadeleden başka bir şey yapmıyor ve bu tür kaynaklardan gelen teşviklerle ülkeyi genişletmek konusunda hiçbir sıkıntısı yok. Haram ve helali çok iyi biliyoruz. Bu siz politikacılara yasaklanmalı. Bunu bil.

CHP liderinin güvenlik güçlerimize yönelik suçlamalarına cevap vermeyi bir Cumhurbaşkanı olarak görev saydığım için bunları da belirtmeliyim. Doğunun farklı bölgelerinden güneydoğuda uyuşturucu kökleri toplayarak bu savaşta savaşan polislerime hakaret ve hakaret edemezsiniz.

“NEYE GİDİYORUZ?”

Böyle bir organizasyonun Türkiye’deki hesabının riskini uyuşturucu satarak kapattığını nasıl söyleyebilirsiniz? Bu nasıl bir vahşet ve vicdansızlıktır? Yarın bir grup toplantısında bundan çok farklı bir şekilde bahsedeceğim. Çünkü bu sindirilecek bir şey değil.

Geçmişte uzun yıllar Güney Asya’da üretilen ilaçların Avrupa’ya pazarı olan Türkiye, artık bu yolu kapadı. Uyuşturucuyla mücadelede açık bir başarı sicilimiz var.

Bu adamın ikiyüzlülüğüne şaşırmayı bile bıraktık. Lideri bunu yapan partinin milletvekilleri duracak mı? Yalova’daki mahkemeye girip hakimlere hakaret ederek de bu ülkenin değil, suçluların veya hırsızların yanında olduğunu gösterdi.

Ülkemizin bilgeliği hakkında söylediğimiz bu dedikodulara aldırmadan gençlerimizi her türlü tehdide karşı korumak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. huzurunda olduğum için çok üzgünüm. Ancak böyle bir saldırı karşısında sessiz kalmak aynı zamanda dilsiz bir şeytan olmaktır. Aptal şeytanlar olmayacağız.

SOSYAL MEDYA DEZENFEKSİYONLARI

Türkiye uyuşturucu konusunda dünyanın en kötü şöhretli ülkelerinden biridir. FETÖ’den ayrılıkçı terör örgütüne kadar birçok karanlık yer, dünyamızı bozmak ve kaosa neden olmak için bu yöntemleri kullanıyor.

Terörist niyetler açısından Kızılay’ı bombalamakla yalanı silah olarak kullanmak arasında hiçbir fark yoktur.

TOGG GRUPTAN AYRILDIK

TOGG’u Cumhuriyetimizin yeni çağının ateşi olarak görüyoruz. Farklı alanlarda geliştirme projelerimizi hayata geçirerek yolculuğumuza devam edeceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın