medyauzmani.com
Dünyanın en acılı yılanı kafesinden çıktı! Bir ısırıktan sonra kaç kişinin öldüğü hala bilinmiyor – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Dünyanın en acılı yılanı kafesinden çıktı! Bir ısırıktan sonra kaç kişinin öldüğü hala bilinmiyor – Fikirler – fikirler.net.tr

Stockholm’ün Djurgarden adasındaki hayvanat bahçesinden korkunç bir manzara haber geldi. Dünyanın en acılı yılanlarından biri olarak bilinen ve bir hayvanat bahçesinde kafeste tutulan Kral Kobra, kafesinden kaçmayı başardı.

6 SAAT SONRA BULDULAR AMA KAÇTI

Hayvanat bahçesi yetkililerinin 6 saat süren çabalarının ardından ormanlık alanda bulunan ve hayvanat bahçesine getirilmeye çalışılan yılan tekrar kaçmayı başardı ve kayıplara karıştı.

ZEHİRİN OLDUĞU HALA BİLİNMİYOR

Dünyanın en uzun yılanı olarak bilinen Kral Kobra’nın bir ısırıktan sonra kaç kişiyi tabuta gönderdiği bilinmiyor. Kral Kobra’nın zehirinin gücünü belirlemek için bilimsel araştırmalar devam ediyor.

“HERKES MUTLU OLSUN”

Hayvanat bahçesinden de bu konuyla ilgili açıklama yapıldı. Hayvanat bahçesi yetkilileri yılanın çok tehlikeli olduğunu ve bölgede yaşayanların dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın