medyauzmani.com
Dünyaca ünlü yıldız Beckham’ın oğlundan şaşırtan hamle! Eşinin düğün gününde çıplak fotoğrafını paylaştı – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Dünyaca ünlü yıldız Beckham’ın oğlundan şaşırtan hamle! Eşinin düğün gününde çıplak fotoğrafını paylaştı – Fikirler – fikirler.net.tr

Dünya futbolunun en önemli yıldızlarından biri olan David Beckham, sakin yaşamına rağmen, oğlunun ara sıra yaptığı çıkışlar nedeniyle tüm dünya basınında yer alıyor. haber olay.

ÖNEMLİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILDI

23 yaşındaki Brooklyn Beckham’ın son hamlesi babasının hayranlarını ve takipçilerini şokta bıraktı. Brooklyn, eşi Nicola Peltz ile üçüncü evlilik yıldönümlerini sosyal medya hesabından eşinin çıplak bir fotoğrafını paylaşarak kutladı. Resimde kız çıplak olarak banyo aynasının önünde elleriyle göğüslerini kapatmış olarak görülüyordu.

“3 YIL OLDUĞUNA İNANMIYORUM”

Brooklyn paylaştığı fotoğrafta, “Bu fotoğrafın üzerinden 3 yıl geçtiğine inanamıyorum. Seni tüm hayatım boyunca tanıyormuş gibi hissediyorum. Diğer yarım, en iyi arkadaşım, mükemmel karım, mutlu bir gün” dedi. Bu hayatı sensiz yaşayamam.Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni aldı.

İşte resim:

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın