https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Ders yasağı ne zaman bitecek? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Ders yasağı ne zaman bitecek?

Ders yasağı ne zaman bitecek?

İşten çıkarma yasağı devam ediyor mu? İşçimiz kendisini bırakmak istiyor. Yasağın devam etmesi halinde işçinin ayrılması durumunda işten ayrılılabilir mi?

Fesih yasağı 17 Temmuz 2020’ye kadar yürürlükte kalacaktır. İstifa edebilirsiniz.

İşten çıkarma yasağı bir ay daha uzatıldı!


Pandemi sürecinde inşaat taahhüt işimizin bitmesi için geçici onay aldık. Çalışan işçi çıkışı hangi kodla bildireceğim? İşim bitti mi?

18 görev bitiş kodu seçilmelidir.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


benzer içerikler

İşten çıkarma yasağı bir ay daha uzatıldı!

Halihazırda Kısa Çalışma Ödeneğinden yararlananlar için bir ay daha uzatılır. 1.bölüm yasağı…

Denetimli serbestlik ile işe aldığımız çalışanları işten çıkarmanın yasak olduğu günlerde işten çıkarabilir miyiz?

Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın