medyauzmani.com
Cyberpunk 2077 Devam Filmi Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı – Özgün Fikirler

Cyberpunk 2077 Devam Filmi Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

CD Projekt Red’in geçtiğimiz gün duyurduğu Cyberpunk 2077’nin devamı için yeni bilgiler ortaya çıktı. CDPR yeni bir stüdyo başlatıyor.

Polonya Köklü oyun geliştiricisi, geçtiğimiz gün yaptığı duyurularla küresel oyun sohbetine giriş yaptı. CD Projekt Red, dört yeni The Witcher oyunu geliştirdiğini duyurdu. Projeleri isimleriyle duyuran CDPR, Cyberpunk 2077’nin devam filminin duyurulmasıyla da heyecan yarattı.

CDPR Yeni Witcher Üçlemesini Hazırlıyor

Oyun dünyasının en tartışmalı oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, ilk ve son genişleme paketi Phantom Liberty ile 2023 yılında yeniden karşımıza çıkacak. Bir sonraki Cyberpunk 2077 oyununda yaklaşık 500 kişilik bir ekip çalışacak. Orion isimli projeye yüzlerce geliştirici el kaldıracak. Polonyalı oyun devi, yeni proje üzerinde çalışmak için ABD’de bir stüdyo kurmayı planlıyor.

Geçen gün düzenlenen bir iş toplantısında, CDPR’nin finanstan sorumlu başkanından yeni bir açıklama geldi. Piotr Nielubowicz, şirketin devam filmi için planlarından bahsetti. Kuzey Amerika’da açılacak olan stüdyoda Boston ve Vancouver’dan tasarımcılar yer alacak.

Bu tarafta Cyberpunk 2077’nin ikinci oyunu üzerinde yüzlerce kişinin çalışması bekleniyor. CDPR’nin genel yayın yönetmeni Pawel Sasko da gelişmeyi açıkladı.

“Arkadaşlarım, sorup durduğunuzu görüyorum. Cyberpunk 2077 Phantom Liberty’den sonra bir sonraki Cyberpunk projesi olan Orion’a odaklanacağım.

“Oyunu başlatacak ve Kuzey Amerika ekibinin temelini atacak yeni bir stüdyo ve ekip kurmak için Boston’a gidiyorum. Vancouver’daki ekip ve Varşova’daki geliştiricilerle birlikte size kötü bir oyun getireceğiz. “

İkinci oyunun çıkış tarihini düşünmek için henüz çok erken. Ancak hem The Witcher oyunlarını hem de yeni Cyberpunk oyunlarını uzun bir süre göremeyeceğimizi söyleyebiliriz. Bir sonraki geliştirmenin ilk adımları, Phantom Liberty genişleme paketinin yayınlanmasından sonra atılacak gibi görünüyor.

Phantom Liberty fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için çıkacak. Önümüzdeki yıl oyuncularla buluşacak olan genişleme paketi, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına gelmeyecek. Teknik sınırlamalar nedeniyle, DLC sadece yeni nesil oyunda oyunculara sunulmaktadır.

Kaynak: SaveButton / Gamegar

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın