https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Çek otomobil üretiminin koronavirüs nedeniyle 2020’de %20 düşmesi bekleniyor - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Çek otomobil üretiminin koronavirüs nedeniyle 2020’de %20 düşmesi bekleniyor

Çek otomobil üretiminin koronavirüs nedeniyle 2020’de %20 düşmesi bekleniyor

Çek otomobil üretimi, koronavirüs nedeniyle 2020’de %20 düştü

Otomobil Endüstrisi Derneği’nin Salı günü yaptığı duyuruya göre, ülkenin en büyük imalat ve ihracat sektörü işten çıkarma riskiyle karşı karşıya olduğundan, Çek otomobil üretiminin koronavirüs pandemisinin neden olduğu kilitlenme nedeniyle 2020’de %20 düşmesi bekleniyor. 2019 yılında otomobil üreticileri Skoda Auto, TPCA ve Hyundai, Çek Cumhuriyeti’nde 1,46 milyon araç üretti. GSYİH’nın yaklaşık% 10’u olan yaklaşık 140 diğer üreticinin ürünleri ile birlikte.


Kaynak: TC Ticaret Bakanlığı
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın